Labvakar,
Lūdzu pārbaudīt izmaiņas un veikt tās: https://waze.com/lv/editor?env=row&lat= ... 0.22766566
Paldies!
Lūdzu pārbaudīt izmaiņas un veikt tās: https://waze.com/lv/editor?env=row&lat= ... 0.22766566
Paldies!
Paldošās apdzīvotās vietas ir tādas, kurām ir vienādi nosaukumi dažādos Latvijas novados, Waze tad to uzskata par vienu pilsētu. Risinājums ir tāds, ka attiecīgajai apdzīvotajai vietai ir jāliek kvadrātiekavās beigās arī novadu, diemžēl Waze redaktorā nevar sameklēt visus ceļus ar attiecīgo apdzīvoto vietas nosaukumu, nepieciešama ir Waze developeru palīdzība, bet tā ir diezgan lēna.Niere wrote:sumināti,
sveiciens klātesošiem no MotoPower Waze lietotāju grupas.
mums tur radās nepatika ar kādu peldošu apdzīvotu vietu Bērzpili, kurai būtu jābūt otrā Rīgas pusē, kur tā arī ir, bet phonā peld pa un ap Daugavu Salaspils pusē.
Bildē ierakstīju angliski, jo biju domājis šo nosūtīt kādam moderatoram, bet moš pašu tautieši var līdzēt. Paskatījos pats karšu rediģēšanas instrukciju, nekas labs neizdodas.
http://bit.ly/xTBWTd
te screenshoti no iPhona un diskurss:
http://www.motopower.lv/forum_topic.php ... &start=260
ja administratora, kas to var izlabot nav, būšu pricīgs par norādi uz precīzākām instrukcijām.
iepriekš pateicos
Re: Kartes labošana