Post by TroubiCZ
Hm, zajimave. Na Centercode se mi muj ucet vratil do "Your application is currently being reviewed." Tak to bude asi tim...
TroubiCZ
Posts: 3
Send a message

Post by vitj
Je vytvořena tabulka řešených problémů. Pokud stejný problém v najdete, tak už ho hlásit nemusíte.



Díky všem za spolupráci. Postupně chyby opravujeme a ladíme. Bude to chvíli trvat :-)
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
lennyd wrote: Ještě jedna připomínka - při příjezdu na parkoviště to říká něco "Přijeli jste na Pé Lídl" ([P] Lídl)
pridano do tabulky k reseni, diky
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Co se týká výslovnosti, tak na tom vývojáři pracují.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vojtaslaby
Jen se zeptam - nemela by Eliska spis, nez po jake ulici/silnici se pojede (coz cloveku moc nerekne), hlasit, v jakem smeru/obce se orientovat? Tedy to stejne, co ukazuji cedule? Kdyz jsem kdysi pouzival Navigon, tak hlasilo “odbocte vpravo ve smeru na Brno” atd.
vojtaslaby
Posts: 3
Send a message

Post by vojtaslaby
pvo11 wrote:
vojtaslaby wrote:Jen se zeptam - nemela by Eliska spis, nez po jake ulici/silnici se pojede (coz cloveku moc nerekne), hlasit, v jakem smeru/obce se orientovat? Tedy to stejne, co ukazuji cedule? Kdyz jsem kdysi pouzival Navigon, tak hlasilo “odbocte vpravo ve smeru na Brno” atd.
Nápad dobrý, ale odkud brát data? Eliška v postatě jen přečte, co je při odbočení napsáno nahoře v pokynu.
To je pravda, ale na druhou stranu, Waze přece ví, jakými místy/městy trasa povede. Já teda neví, jak ostatní, ale já vůbec neznám čisla silnic. Dodneška netušim ani, jaké kilometry D1 kde jsou a to tam jezdím minimálně obtýden.
vojtaslaby
Posts: 3
Send a message

Post by vojtaslaby
Zdravím, dnes mi Eliška přečetla “Čelčického” místo Chelčického :D
vojtaslaby
Posts: 3
Send a message

Post by williamcz
Prosím o pomoc. Taky nevidím Elišku a jsem betatester - williamcz
williamcz
Posts: 94
Has thanked: 16 times
Been thanked: 12 times
Send a message
[L3]
Lenovo A7000 Waze 4.0.0.2 (Beta testing - android)
:idea: Skiny Toggelis Waze EditorTWE 1.8.0 https://wiki.waze.com/wiki/Scripts/Toggelis_Waze_Editor(Beta testing - android)

Post by xxx_ND4SPD_xxx
Také nevidím Elišku
Nick: xxx_ND4SPD_xxx
xxx_ND4SPD_xxx
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by z-b-y
Elišku také nevidím, nick: z-b-y
z-b-y
Posts: 1
Send a message