Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Svidník Žiadosť o odomknutie

Post by VladimirVrablik1
Ahojte editori,

Chcel(a) by som upraviť nasledujúci(e) segment(y).
Veľmi by som ocenil/a vašu pomoc.

Permalink: https://waze.com/sk/editor?env=row&lat= ... 0.24303171
Dôvod:
Odomknúť na úroveň:

Vopred ďakujem,
VladimirVrablik1
Posts: 4

POSTER_ID:17983965

1

Send a message

Post by ma5jkl
no odomkol som ti to, ale chcel by som ta upozornit ze nie je velmi dobre kreslit obrysy lesov uplne detailne. aplikacia to nedokaze zobrazit, cize podla mojho nazoru je tento les zakresleny dostatocne presne s ohladom na moznosti zobrazenia v aplikacii
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
no kolegyna to po tebe asi chcela opravit, ale nedala ti vobec vediet. btw ak nieco nakreslis sam tak nepotrebujes ziadat o odomknutie pokial sa nemylim
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by VladimirVrablik1
Dakujem za odomknutie. Ale ja som ten les uz odstranil.
chcel som sa zapojit tak som si nieco precital na wazepedii a vytvoril som les zo styroch bodov. poziadal oschvalenie a odomknutie ale medzitym tam vytvoril les uzivatel: nocommenta, tak som si povedal ze ak to opravil skusenejsi uzivatel tak ten moj nieje podstatny. a uz som z toho zmateny. :)))
VladimirVrablik1
Posts: 4
Send a message

Post by VladimirVrablik1
Dakujem za odomknutie. Ale ja som ten les uz odstranil.
chcel som sa zapojit tak som si nieco precital na wazepedii a vytvoril som les zo styroch bodov. poziadal oschvalenie a odomknutie ale medzitym tam vytvoril les uzivatel: nocommenta, tak som si povedal ze ak to opravil skusenejsi uzivatel tak ten moj nieje podstatny. a uz som z toho zmateny. :)))
VladimirVrablik1
Posts: 4
Send a message