Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L4] Chrudim - Podhořany u Ronova, 17

Post by Horizon911
My Level: 3
Reason for request:
Ahoj, potrebuju napojit zde
 
O co jde:
V Podhoranech je odbocka ze silnice 17. Na te odbocce je Zakaz vjezdu mimo Dopravni Obsluhy.

Problem je v tom, ze ta cedule je jen z jedne strany. To jsem se pokusil vyresit rozdelenim na pruhy.

Pokud je to spravne reseni, prosim o opravu pripojeni na silnici 17. (Pokud je to spatne, pak prosim o upravu v souladu s pravidly.)

Diks
Horizon911
 
Horizon911
Posts: 509
Has thanked: 275 times
Been thanked: 26 times

POSTER_ID:17471664

1

Send a message

Post by Bew1One
V principu je to řešení sice OK ale tady bych ho tahle nepoužil. Proč? Být místním a nechávat se navigovat na čísla domů, tak díky těm jednosměrkám někoho pěkně prokleju.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ano, chápeš to správně. U landmarků platí že navigační bod směřuje na nejbližší sjízdný segment. Proto tyhle "obousměrné segmenty" opravdu používáme pouze v nejnutnějších případech a ideálně tam kde nenabourají navigaci na místa.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Grepa
Samozřejmě jednoduché řešení podle pravidel existuje. Stačí trochu větší znalost wiki a přemýšlet :) Řešení je plně funkční a nic neporušuje. To co tam je teď, je samozřejmě nešťastné. Ale kdo jsem já, abych radil kolegům L2+ :)
 
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Horizon911
Bew1One wrote: Mon Jul 05, 2021 10:41 am V principu je to řešení sice OK ale tady bych ho tahle nepoužil. Proč? Být místním a nechávat se navigovat na čísla domů, tak díky těm jednosměrkám někoho pěkně prokleju.



 
Jakoze ty baraky patri vzdy k jednomu z tech (jednosmernych) segmentu?

Tak co s tim?
 
 
 
Horizon911
Posts: 509
Has thanked: 275 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by Horizon911
No jo, ale co s tim teda? Jestlize tu silnici nepouzijes zajedes si par kilometru.... Jako asi se daji vytvorit tri segmenty... kdy krajni budou private (pro navigaci k adresam) a prostredni bude jednosmerna street pro tranzit... Ale to mi prijde dosti uchylny kvuli par metrum v Podhoranech. :-O :)
Horizon911
Posts: 509
Has thanked: 275 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by Horizon911
Neber si se mnou servitky. Klidne misto napovedy rovnou kopni a poresime to. :D :D :D (Teda pokud se mi nechystas navrhnout, abych k ty private road tahal entrypointy od kazdyho z tech baraku...)
Horizon911
Posts: 509
Has thanked: 275 times
Been thanked: 26 times
Send a message

Post by MajkiiTelini
Ano, tvoje řešení je v principu správné, snad jenom bych ty jednosměrné segmenty ještě trochu zkrátil.
Jinak vidím napojeno, pouze na jižním konci chybí červená šipka pro otočení.
MajkiiTelini
Area Manager
Area Manager
Posts: 852
Has thanked: 101 times
Been thanked: 249 times
Send a message