Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Vypadávání dat - signál

Post by Bubakulus
Zdravím.
V poslední době se potýkam s velkým problémem s nestabilitou připojení dát Waze. 80 procent času hlásí že nemá připojení. Mám ho na třech různých telefonech a všude dělá to samé. V žádném telefonu nemám zapnuté žádné omezení baterky atd.

Co s tím ?

Děkuji Pavel
Bubakulus
Posts: 1

POSTER_ID:17966924

1

Send a message

Post by b-007
dělá mi to také...
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by bures
S Waze jezdím denně. Trvalejší výpadky nepozoruji.
bures
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 993
Has thanked: 288 times
Been thanked: 345 times
Send a message

Post by Grepa
Někdy může být problém i v dosahu wifi. Mobil se drží známé wifi a čeká na data, která však pro slabý signál neproudí. Po restartu už mobil rovnou přepna na mobilní data. Mám to tak před barákem i já. Abych přechod ze slabé wifi u auta urychlil, jen vypnu wifi a je to OK.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Jedutamtaky
Mě se velmi často stává, že Waze po zapnutí hlásí, že nemá připojení. Stačí ji vypnout a zapnout a naběhne i s daty. (Když hlásí, že nemá připojení, tak jiné aplikace normálně s daty frčí.)
Jedutamtaky
Posts: 4
Send a message

Post by pvo11
Grepa wrote: Mon Jul 19, 2021 1:07 pm Někdy může být problém i v dosahu wifi. Mobil se drží známé wifi a čeká na data, která však pro slabý signál neproudí. Po restartu už mobil rovnou přepna na mobilní data. Mám to tak před barákem i já. Abych přechod ze slabé wifi u auta urychlil, jen vypnu wifi a je to OK.


 
Ale to by se týkalo všech aplikací, nejen Waze.
 
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message