Post Reply

Žádost o úpravu rychlostí - Sloupecká - Měchenice L3

Post by VonBanhof
Ahoj, už asi 5x jsem zadával v aplikace chybu mapy, nikdy nebyla napravena ani mi nikdo nenapsal, na Sloupecké na určitých místech je buď 30 km/h nebo 40 km/h. nevím co s tím dělat, když tam jedu tak to označuji... https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =262896499

Případně upravím sám pokud bude odemčeno, část kde je 40km/h je vidět na googlemaps streetwiev , část kde je 30 si pamatuji... 
 
VonBanhof
Posts: 31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:17036485

1

Send a message

Post by b-007
máš odemčeno, pokud je potřeba odemknout další segmenty tak zase napiš. V okolí žádné URka nevidím... Ty tam své vidíš?
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 2289
Has thanked: 119 times
Been thanked: 430 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
pokud si to zadávával jako chybu "rychlosti", nediv se že se nikdo neozval a neřešil s tebou hlášení. Rychlostní hlášení jsou pro trochu nešťastné řešení ze strany HQ "odsunuty".
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, mělo by být, napiš až budeš mít opraveno. :)
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Ok, zamčeno zpět, díky za úpravu.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by VonBanhof
b-007 wrote: Wed Aug 11, 2021 6:24 pm máš odemčeno, pokud je potřeba odemknout další segmenty tak zase napiš. V okolí žádné URka nevidím... Ty tam své vidíš?

 
Díky, jdu na to teď. Právě je tam také nevidím, což mě překvapilo.... Ale jsem si jistý, že jsem je několikrát opravdu zadal...
VonBanhof
Posts: 31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by VonBanhof
Bew1One wrote: Wed Aug 11, 2021 8:17 pm Ahoj,
pokud si to zadávával jako chybu "rychlosti", nediv se že se nikdo neozval a neřešil s tebou hlášení. Rychlostní hlášení jsou pro trochu nešťastné řešení ze strany HQ "odsunuty".

 
Ahoj, jojo přesně tak jsem to zadával.
VonBanhof
Posts: 31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by VonBanhof
b-007 wrote: Wed Aug 11, 2021 6:24 pm máš odemčeno, pokud je potřeba odemknout další segmenty tak zase napiš. V okolí žádné URka nevidím... Ty tam své vidíš?

 
Ahoj, šlo by odemknout ve Sloupecké všechny ty segmenty až po ulici Hlavní? https://waze.com/editor?env=row&lat=49. ... =183139737
 
VonBanhof
Posts: 31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by VonBanhof
Bew1One wrote: Thu Aug 12, 2021 9:34 pm Ahoj, mělo by být, napiš až budeš mít opraveno. :)

 
Tak snad hotovo. Nejsem si jist jedním segmentem, jestli neruší křižovatka 30 km/h ale pojedu tam nejdřív v pondělí tak klidně můžeš zamknout. Díky
VonBanhof
Posts: 31
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Send a message