Post Reply

Děčín Požadavek na odemknutí/nastavení uzavírky silnice

Post by Jodro19
Ahoj editoři,

Rád bych upravil/a následující segment(y)., nebo si je upravte sami  :D

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =298393864

Důvod: Na této silnici došlo k podemletí svahu a sesunu po přívalovém dešti. Silnice je neprůjezdná, z obou stran označená jako slepá. Oprava zatím není ani v plánu, bude to zavřené nejméně rok. Snažil jsem se to nahlásit z aplikace, ale možnost "uzavírka" mi tam nějak chybí. Zadává se do map i to označení slepé ulice? Pokud ano, dejte vědět, pošlu screeny kde jsou umístěné značky.

Snížení zámku na úroveň:

Díky předem,

Josef Drobný

Jodro19
Has thanked: 4 times
Attachments

Post by Bew1One
Ahoj,
uzavírku jsem nastavil zatím do konce roku 2021, přílohu bohužel nějak neotevřu.
Vyznačit "slepou" není v mapě jak, není tak potřeba posílat fotky/screeny.
Bew1One
Answers: 2
Has thanked: 110 times
Been thanked: 199 times

Post by Jodro19
OK, díky. Uzavírka bude určitě delší, dokonce ty značky slepé ulici osadili jako klasické pevné zakopané do země, není to nic dočasného. Mám to tedy pak hlásit znovu, když se to koncem roku ukončí? Mimochodem, jaká je pro vás editory nejlepší cesta, jak mám uzavírku nahlásit? Trošku s tím bojuju, z auta to přímo nejde, tam jsou jen nehody, výmoly atd. Z editoru zase nemůžu, na nic tam nemám práva. Než se vždycky proklikám někam, kde bych to nahlásil, je to nadlouho.
Jodro19

Post by Bew1One
Ahoj, co se týče hlášení nejenom uzavírek, tak pokud z auta, tak nahlásit chybu mapy a když se ozve řešící editor s požadavkem na upřesnění, tak až v klidu následně popsat o co jde. Uživatelské uzavírky z aplikace jsou vždy jen krátkodobá záležitost a aby platily, musí je potvrdit více uživatelů. Jediná skutečně funkční uzavírka je ta nastavená z mapového editoru editory od levelu 4 nahoru. Uzavírky fungují "realtime", proto u jejich nastavování platí takové omezení, je to mocná zbraň v nevhodných rukou.

Pokud z domu - tak nejlíp napsat do uzavírkového vlákna tady na fóru. Případně můžeš ještě použít uzavírkový formulář na www.wazer.cz

Co se týče té uzavřené cesty - je možné (pokud je to hodně čerstvé) že to probublá na dopravníinfo.cz, pak se o té uzavírce dozvíme i od nich. Taky se tomu dá pomoct a nahlásit jim ji - je k tomu sesuvu někde něco dostupného online, co by se dalo použít jako podklad hlášení?

Bew1One
Answers: 2
Has thanked: 110 times
Been thanked: 199 times

Post by Jodro19
Ahoj, on-line to nikde dostupné není...je to silnice v zapadlé vesnici, nikoho to nezajímá. úplně čerstvé to není, je to ze srpna, jak byly u nás na Děčínsku ty přívalové deště. Na dopravním infu to taky nemají. Teď je třeba uzavřená silnice o kousek dál v Malšovicích, dělá se tam nějaká oprava. Na stavbě není napsáno do kdy, on-line jsem k tomu taky nic nenašel.
Jodro19