Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Praha, Hlavní město Praha Požadavek na odemknutí

Post by honza2403
Ahoj editoři,

Rád bych upravil/a následující segment(y).
Vaši pomoc bych velmi ocenil/a.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... 59.2172868

Důvod: zastaralé informace

Díky předem,

Honza Stanko/ Výstaviště Praha
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:17985624

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, u landmarku = místa jde navrhnout úpravy rovnou a pak je stačí schválit. Pokud jde o editora bez editační historie, tak i při odemnknutí landmarku na L1 by ochranné mechanismy WME vytvořiily stejný PUR (place update request) jako když by se upravovalo místo s vyšším zámkem.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Směle do toho - jen prosím dodržovat pravidla pro místa - formát tel. čísel / webovek a další věcí okolo, případně.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
17:53 jsem ho schvaloval / doupravil. Jinak otevírací hodiny správně patří do otevíracích hodin a ne zcela do popisu :)
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
honza2403 wrote: Wed Oct 13, 2021 6:55 pm Doplnil jsem tam zbytek údajů. Jak tam vložím fotku?

 
Fotky jdou přidávat pouze z aplikace - vyfocením na místě samém. A pozor - fotky by měly být takové, že pomohou přijíždějícímu lokalizovat vizuálně cíl. :) Takže žádné fotky interiérů jak je obvyklé např. v google maps.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
honza2403 wrote: Thu Oct 14, 2021 8:52 am A ještě jeden dotaz. Jak to udělat, aby se změny propsaly kromě bodu zájmu i do popisku zobrazující-se na mapě?

 
Jestli chápu dotaz správně - změny provedené v mapovém editoru se dostávají do mapy používané Waze během procesu aktualizace (ta jde sledovat i ve WME). U segmentů je to zpravidla okamžitě jakmile projde aktualizace s novějším datem než je datum úpravy. U míst to trvá někdy o něco déle. Přegenerovávají to (HQ) podle ne zcela známého klíče.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ona se pravidelně přegenerovává komplet celá mapa. Pokud se provede úprava v landmarku, pro vyhledání se změna většinou projeví během pár minut. Pro zobrazení místa v mapě to zpravidla opravdu trvá delší dobu - minimálně do přegenerování mapy, většinou ale déle. Změna segmentů musí projít aktualizací mapy vždy.
Bew1One
Posts: 2091
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by honza2403
OK, zkusím to. Jinak můžu klidně projet celé Výstaviště a opravit všechno, až se mi podaří opravit alespoň jeden kus :-D
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by honza2403
Ok. Jinak u toho bazénu mi to píše, že požadavek čeká na schválení.
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by honza2403
Aj. Přepisoval jsem to, co tam bylo :-) Už to vidím, kde to má být, díky.
 
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message