Post Reply

Hradec Králové Požadavek na úpravu mapy Střelecká

Post by audis
Ahoj Editoři,

Ocenil/a bych pomoc s úpravou mapy.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =318156201
Důvod:

Díky předem,

 Mohl byste někdo tento segment rozdělit na dva samostatné směry? Podobně, jako je Střelecká jižně navazující. Stejně jako jižně jsou jízdní pruhy odděleny zelení. Dále bylo by lépe vidět, ve kterém směru je kolona. Vyžaduje L4.
S pozdravem audis
audis
Posts: 316
Been thanked: 7 times

Post by Kafeman1
Co se týká viditelnosti kolon v aplikaci, směr je zřejmý podle "bubliny" - vždy je po pravé straně od zadavatele - IMHO úplně zbytečná funkce... Rovněž pokud je provoz zpomalen (oranžový - červený / tmavě červený proud v mapě), je to vyznačeno proudem pohyblivých šipek. Je-li to jediný důvod dělení na dva protisměrné segmenty, pak si myslím, že mapa zde je v pořádku a další ladění tohoto typu jí nijak nepomůže, ani neuškodí.

Zdraví Kafeman[L5], komunita editorů české mapy pro Waze.
 
 
 
Kafeman1
Posts: 268
Answers: 1
Has thanked: 131 times
Been thanked: 29 times

Post by audis
Ne není to jediný důvod. Přes strom nevidíš les. Někde je odděleno, někde není. Připadá ti to tak správně, aby to bylo perfektně udělané?
audis
Posts: 316
Been thanked: 7 times

Post by Bew1One
Směrově oddělené jednosměrné segmenty zpravidla používáme při jejich dostatečné vzdálenosti, jinak se (zejména v aplikaci, v editoru je to OK) ty pruhy překrývají a vypadá to divně. Navíc udělat jednosměrné segmenty znamená v místě nabourat historická průjezdní data.
Bew1One
Posts: 1164
Answers: 2
Has thanked: 111 times
Been thanked: 202 times