Post Reply

Praha, Hlavní město Praha Požadavek na odemknutí

Post by honza2403
Ahoj editoři,

Rád bych upravil/a následující segment(y).
Vaši pomoc bych velmi ocenil/a.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... 59.2172868

Důvod: zastaralé informace

Díky předem,

Honza Stanko/ Výstaviště Praha
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:17985624

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, u landmarku = místa jde navrhnout úpravy rovnou a pak je stačí schválit. Pokud jde o editora bez editační historie, tak i při odemnknutí landmarku na L1 by ochranné mechanismy WME vytvořiily stejný PUR (place update request) jako když by se upravovalo místo s vyšším zámkem.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Směle do toho - jen prosím dodržovat pravidla pro místa - formát tel. čísel / webovek a další věcí okolo, případně.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
17:53 jsem ho schvaloval / doupravil. Jinak otevírací hodiny správně patří do otevíracích hodin a ne zcela do popisu :)
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
honza2403 wrote: Wed Oct 13, 2021 6:55 pm Doplnil jsem tam zbytek údajů. Jak tam vložím fotku?

 
Fotky jdou přidávat pouze z aplikace - vyfocením na místě samém. A pozor - fotky by měly být takové, že pomohou přijíždějícímu lokalizovat vizuálně cíl. :) Takže žádné fotky interiérů jak je obvyklé např. v google maps.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
honza2403 wrote: Thu Oct 14, 2021 8:52 am A ještě jeden dotaz. Jak to udělat, aby se změny propsaly kromě bodu zájmu i do popisku zobrazující-se na mapě?

 
Jestli chápu dotaz správně - změny provedené v mapovém editoru se dostávají do mapy používané Waze během procesu aktualizace (ta jde sledovat i ve WME). U segmentů je to zpravidla okamžitě jakmile projde aktualizace s novějším datem než je datum úpravy. U míst to trvá někdy o něco déle. Přegenerovávají to (HQ) podle ne zcela známého klíče.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Ona se pravidelně přegenerovává komplet celá mapa. Pokud se provede úprava v landmarku, pro vyhledání se změna většinou projeví během pár minut. Pro zobrazení místa v mapě to zpravidla opravdu trvá delší dobu - minimálně do přegenerování mapy, většinou ale déle. Změna segmentů musí projít aktualizací mapy vždy.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by honza2403
OK, zkusím to. Jinak můžu klidně projet celé Výstaviště a opravit všechno, až se mi podaří opravit alespoň jeden kus :-D
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by honza2403
Ok. Jinak u toho bazénu mi to píše, že požadavek čeká na schválení.
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by honza2403
Aj. Přepisoval jsem to, co tam bylo :-) Už to vidím, kde to má být, díky.
 
honza2403
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Send a message