Post Reply

Otnice, Vyškov Unlock request

Post by doommiinniik
Hi Editors,

I would like to be able to edit the following segment(s).
Your help will be greatly appreciated.

Permalink: https://waze.com/editor?env=row&lat=49. ... omLevel=18
Reason:
Unlock to level:

Thank you in advance,
 
doommiinniik
Posts: 3
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:18009335

1

Send a message
by Kafeman1 » Fri Oct 29, 2021 6:06 am
Ahoj, zamknuto, díky za zprávu a novou cestu... K dotazu uvádím - pokud víš o nové silnici a je již otevřena k užívání, samozřejmě ji zakresli. Je pravděpodobné, že jako L1 ji nedokážeš připojit ke stávající síti, tzn, kromě zakreslení ještě podej požadavek o připojení, touto formou. 

Tvoje nová silnice byla mnou srovnána, klikni si na segment a v historii to uvidíš. Rovněž jsem odstranil 2 nadbytečné "Junctions", které zbytečně segment porcují na menší díly. Porcovat je nutné naopak tam, kde má ulice například růžné rychlosti, různé jména a nebo jiné odlišné parametry... Čili - stejné segmenty stejných vlastností sloučit o jednoho segmentu...  Jinak nevidím žádné problémy, po aktualizaci bude vidět i ve Waze - obvykle do dvou dnů. 👍
 
Go to full post

Post by Kafeman1
Ahoj, zamknuto, díky za zprávu a novou cestu... K dotazu uvádím - pokud víš o nové silnici a je již otevřena k užívání, samozřejmě ji zakresli. Je pravděpodobné, že jako L1 ji nedokážeš připojit ke stávající síti, tzn, kromě zakreslení ještě podej požadavek o připojení, touto formou. 

Tvoje nová silnice byla mnou srovnána, klikni si na segment a v historii to uvidíš. Rovněž jsem odstranil 2 nadbytečné "Junctions", které zbytečně segment porcují na menší díly. Porcovat je nutné naopak tam, kde má ulice například růžné rychlosti, různé jména a nebo jiné odlišné parametry... Čili - stejné segmenty stejných vlastností sloučit o jednoho segmentu...  Jinak nevidím žádné problémy, po aktualizaci bude vidět i ve Waze - obvykle do dvou dnů. 👍
 
Kafeman1
Posts: 1096
Answers: 2
Has thanked: 460 times
Been thanked: 116 times
Send a message

Post by doommiinniik
Ahoj, promiň nepřišlo mi upozornění ze mi někdo odpověděl :-(

Jsem novy v úpravách ve Waze tak se omlouvám ze link nefunguje, post jsem vytvořil pres link který mi nabídnul sam editor.

Rad bych přidal a upravil navazující cesty v Otnicích (ulice Pod Vodárnou --> Milešovská), vystavěli nam tu novou cestu a jelikož používám Waze často chtěl jsem tuhle cestu přidat.

Dekuji za rady a pomoc.

Dominik
 
 
doommiinniik
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by doommiinniik
Ahoj, moc děkuju za odemknutí a poslušně hlásím, že jsem úpravy provedl a segmenty můžou být znovu uzamknuty.

Jen dotaz, protože nechci nic udělat špatně nebo proti pravidlům. Cesta, kterou jsem vytvořil ještě není na mapě reálně vidět (ale samozřejmě existuje a v ČÚZK již je), můžu tedy takovou ulici doufám i tak přidat?

Vyplnil jsem snad vše, tak doufám, že po mě nebude moc opravování.

Ještě jednou moc děkuji! :-)
Dominik
doommiinniik
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message


Post by Kafeman1
Máš odemknuto, konkrétní segmenty pouze odhaduji. BTW - v místě se také projevuje jiný L1 editor, proto, prosím proveď potřebnou změnu / úpravu a dej mi vědět kvůli zpětnému uzamknutí.

Před tím se prosím podívej sem, Zakreslení prvků do mapy je řízeno závaznými pravidly, nejsou nikterak složitá, ale platná pro všechny editory L1 - L6  ;)
 
 
 
Kafeman1
Posts: 1096
Answers: 2
Has thanked: 460 times
Been thanked: 116 times
Send a message