Kérelem az út zárolás feloldására, módosítására (unlock).
Ha olyan üzenetet kapsz, hogy nincs jogosultságod szerkeszteni egy bizonyos utat, mert le van zárolva egy magasabb rangú szerkesztő által, írd a kérésed ide

Kérelem, a térkép megváltoztatására (UR)
Ha valahol hibát láttál a térképen, de se kedved, se időd megcsinálni, nyiss neki egy topikot, megcsináljuk!

Post by Sz_Zsolti
TT76 wrote:
Sz_Zsolti wrote:My Level: 1
Reason for request: Ez egy ZÁRT parkoló. Javítanám
Permalink
hajrá
Kész, köszönöm.
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
trivia211 wrote:A fegyház előtt miért van szükség az idő alapú korlátozásra? Célforgalom/magánút nem lenne elég? Csak azt fogja bevinni, aki a fegyházhoz tervez.
Az sem jó, mert sorompóval zárt a parkoló, csak maroknyi ember tud behajtani.
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
trivia211 wrote:A fegyház előtt miért van szükség az idő alapú korlátozásra? Célforgalom/magánút nem lenne elég? Csak azt fogja bevinni, aki a fegyházhoz tervez.

Edit.
Na várj, azt se értem, miért választottad le ezt az utat az Újhegyi útról. Engedélyköteles, de fizikailag be lehet hajtani, nem? És ami még rosszabb, ha valaki onnan indul kifelé most csak a Kozma felé tudja vinni, holott az Újhegyire is ki lehet hajtani.
Nem lehet kihajtani az újhegyire. Két böhöm nagy vas megakadályozza.
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
trivia211 wrote:
Sz_Zsolti wrote: Nem lehet kihajtani az újhegyire. Két böhöm nagy vas megakadályozza.
Ok, azokat még nem láttam.
De az idő alapút én levenném, nem erre való. Esetleg a fegyház navigációs pontját lehetne változtatni. De szerintem felesleges ezért a pár méterért, akinek nincs joga, az nem hajt be, de legalább látja, hol a célpont.
Most jut eszembe, hogy szombaton hivatali munkaidő végétől vasárnap estig behajthat más is, nem csak a pk és helyettesei. Így viszont már oké az idő alapú nem?
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
trivia211 wrote:
Sz_Zsolti wrote: Nem lehet kihajtani az újhegyire. Két böhöm nagy vas megakadályozza.
Ok, azokat még nem láttam.
De az idő alapút én levenném, nem erre való. Esetleg a fegyház navigációs pontját lehetne változtatni. De szerintem felesleges ezért a pár méterért, akinek nincs joga, az nem hajt be, de legalább látja, hol a célpont.
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message
Attachments

Post by Sz_Zsolti
TT76 wrote:
Sz_Zsolti wrote:Most jut eszembe, hogy szombaton hivatali munkaidő végétől vasárnap estig behajthat más is, nem csak a pk és helyettesei. Így viszont már oké az idő alapú nem?
szia. visszaraktam 1-re hogy tudd még állítgatni. mondjuk ezzel az idő alapúval az ám a baj, hogy így annak sem fog oda tervezni akinek van kártyája és bemehet. de hétvégén bemehet bárki vagy akkor is kell kártya a sorompóhoz? mert ha utóbbi akkor mégsem lehet azt beállítani hogy csak hétköznap legyen zárás, tehát ekkor is inkább a célforgalom magánút lenne a jobb megoldás. ha hétvégén bemehet(ne) bárki na akkor kezd némi értelme lenni az időszakos zárásnak.üdv
Elvileg a sorompó akkor is zárva, úgyhogy igazatok van, át is állítom magánútra, és törlöm az idő alapú korlátozást. Sehogy se tökéletes, de ez áll a legközelebb hozzá. Sajnálom hogy ennyi vesződséget okoztam ezzel. Szép napot, balesetmentes közlekedést!

Kész, zárható. Köszönöm. :)
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
My Level: 1
Reason for request: Az útszakasz B pontjából kérném a jelenleg tiltott kanyarodás engedélyezését. Arrafelé lehet a kúttól pl a 4617 felé menni. Köszi.

Permalink
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
VPLaci wrote:
Sz_Zsolti wrote:My Level: 1
Reason for request: Az útszakasz B pontjából kérném a jelenleg tiltott kanyarodás engedélyezését. Arrafelé lehet a kúttól pl a 4617 felé menni. Köszi.

Permalink
1-es, de siess, ha nem te vagy ott a jelentő! Üdv, Laci
Kész van, köszi :)
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
My Level: 1
Reason for request: Útmunkálatok miatt a Hofher egyirányú B-A irányba.

Permalink
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by Sz_Zsolti
Szikra wrote:
Sz_Zsolti wrote:My Level: 1
Reason for request: Útmunkálatok miatt a Hofher egyirányú B-A irányba.

Permalink
Beállítva!
Köszi a beállítást, de akaratomon kívül sikerült félrevezetnem a nagyérdeműt. Az egyirányúsítás csak ezen a szakaszon él (B-ből A-ba), a másik szakaszt csak azért jelöltem be, mert azt hittem unlock-ot fogok kapni, és akkor ugyebár a behajtási irányok szerkesztése miatt szükséges lett volna :)
Sz_Zsolti
Posts: 35
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times
Send a message