בקשות לתיקונים במפה, פתיחת נעילה, בעיות בחיפוש יעד באפליקציה

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיווח על בעיות וחוסרים במפת ווייז, לבקשות פתיחת נעילה, לדיווח על מסלולים שגויים או לא מובנים, וכן לדיווח על בעיות בחיפוש יעד באפליקציה.

בפתיחת נושא חדש נא להקפיד להכניס מייד בתחילת הנושא את שם היישוב בסוגריים מרובעים ולאחר מכן תאור קצר של הנושא.
דוגמה לבקשת עדכון/בעיה: [ירושלים] חוסר רחוב
דוגמה לבקשת הורדת נעילה (לאפשר עדכון עצמי): [חיפה] L3>L1 הורדת נעילה לצורך חיבור רחוב
בתוך גוף ההודעה נא להכניס קישור לעורך המפה למקטע/ים (או כל אלמנט אחר) שעליו אתם כותבים.
העתקת הקישור היא ע"י בחירת האלמנט עם העכבר ואז לחיצה על ALT+P (ALT שמאלי). ההדבקה של הקישור בהודעה היא בעזרת CTRL+V.
קישור כזה נקרא פרמלינק וניתן לקרוא הסבר מפורט איך לייצר אותו, כולל הפניה לסרטון.

נא לקרוא כאן הסברים חשובים נוספים על הפורום ועל הכתיבה בו.

[רחובות] בקשת שחרור נעילה: להוסיף חיבור מרחוב ראשי (מאיר ויסגל) לכניסה לחניון של בית אלאופ

Post by ilan2311
שלום עורכים, ברצוני לערוך את המקטע/ים הבאים.עזרתכם תוערך מאוד. פרמלינק: https://waze.com/he/editor?env=il&lat=3 ... 20סיבה:אני מבקש לשחרר את רמת הנעילה ל: הוספת כניסה לחניון מרחוב ראשי.
כפי שמסומן בצילום המסך המצורף, יש צורך לאפשר כניסה לחניון (של בית אלאופ) מרחוב מאיר ויסגל (מסומן בעיגול צהוב).
ניסיתי להוסיף את הרחובות הפנימיים בתוך החניון הפתוח, אך זה לא אפשר לי לחבר את הכול לרחוב הראשי. בתודה מראש,אילן (ilan2311)  

ilan2311
Been thanked: 2 times

Post by ilan2311
היי,

הוספתי את רוב המקטעים, אבל אני לא מצליח לחבר את היציאה השנייה של החניה לרחוב הראשי )רחוב המדע)
אני צריך שתאפשרו לי את החיבור או שתעשו זאת בעצמכם.
https://waze.com/he/editor?env=il&lat=3 ... omLevel=19  

תודה,
אילן

נ.ב. החיבור שסימנת (Reuvenirony) הוא מעבר להולכי רגל. גם אותו אני לא מצליח לשמור מפאת הרשאות.
ilan2311

Post by ilan2311
שלום,

שיניתי את שמות הרחובות והעיר.
בקשר לשגיאה, זה רושם לי:

שגיאה בשמירה - אין לך את ההרשאות המתאימות לביצוע חלק מהשינויים.
הצעה - בדוק ונסה שנית.

הוא מסמן בשגיאה את הצומת שבהמשך המקטע שאליו אני מנסה לחבר (צומת רחובות "המדע" ו-"ויסגל") ולא בהכרח את הנקודה שבה אני רוצה לחבר את מגרש החניה לכביש הראשי (רחוב "המדע")

אילן

ilan2311

Post by ilan2311
ראיתי שחיברת. תודה.
יש שם אכן שער, והוא סגור רוב היום, מלבד יציאה מהחניון אחר הצהריים.
זהו חניון פרטי לעובדי החברה.
אני לא יודע ממש איך להקים חניון.
אילן
ilan2311

Post by ilan2311
הכניסה (וגם אפשרות ליציאה) מרחוב ויסגל היא משעה 07:00 ועד 09:00 (בימים א'-ה')
היציאה לרחוב המדע היא משעה 16:00 עד 17:30 בימים א'-ד', ושעה אחת לפני (15:00 עד 16:30) ביום ה'.
תודה
ilan2311

Post by ilan2311
לא דרך היציאות האלה. יש עוד 2 יציאות שפתוחות כל היום (ויש מעבר אליהן מהחניה הזו)
ilan2311

Post by ilan2311
יופי. תודה.
בדרך כלל אין כניסה מכיוון רחוב המדע דרך השער הזה. יש כניסה נוספת כמה עשרות מטרים לפני השער הזה, שממנו אפשר להיכנס רוב שעות היום.
ilan2311

Post by ilan2311
אין כניסה בכל הימים, מלבד אירועים מיוחדים של החברה (פעם בכמה שנים).
נראה לי שבווייז אפשר לסמן שאין כניסה משם
ilan2311

Post by ilan2311
הרחוב הזה הוא לא חלק מהחברה שבה אני עובד.
לפי תמונות של google maps, זה נראה יציאה מחניון של חברת aminolab (יש דוקרנים, ולכן אי אפשר להיכנס משם).
ilan2311

Post by ilan2311
אני לא בטוח שהרחובות האלו הם חד-סטריים. אף פעם לא נסעתי שם.
נראה לי שאלו כבישים בתוך חניון ולכן ניתן לנוע בתוך החניון לשני הכיוונים, רק אי אפשר להיכנס אליו מצומת B.
בכל אופן, מכיוון שאף פעם לא הייתי שם, אני לא ממש יכול לעזור לך בזה.
אילן
ilan2311