Post by vitj
Gen. Šišky jsem přehodil na fake
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Nastavil jsem celej usek jako usekovy radar
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Špatně, protože by se museli udělat krátké segmenty bez úsekového měření. Nedává mi to moc smysl, protože upozorní vždy díky umístěnému radaru a pokud někdo do úseku přijede, tak ho to také upozorní.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Nějaké radary v Mikulově jsem pořešil, Kdyby ještě něco, tak dejte vědět.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Bew1One wrote:Podle tohoto UR - https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... t=10049748

Je v Havířově nové úsekové měření, v rozmezí ulic "Od vyjezdu z ulice lipova smer Bludovicky kopec/kaufland" - může to někdo prověřit a zadat?
nastaveno, prosím o kontrolu
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Nastala změna u úsekových radarů. Již jsou hlášeny i bez nastavené navigace do cíle. Proto jsou u nich smazány standardní radary, aby bylo zabráněno dvojím hláškám jako to bylo dosud.

Pokud ještě najdete radar, kde jsou dvojí hlášky, tak s ním sem a bude smazán, ponecháme jen nastavení úsekového radaru.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ano, občas měří i okamžitou rychlost, pokud mám informace, tak je obvykle na začátku úseku. Na ten přijde upozornění. Jako na počátek úseku, řidič o něm ví a tedy by do úseku neměl vjíždět rychle. O konci úseku se nedozvíš bez navigace, ale to už bych neřešil.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
mipwa wrote:
ArgiCZ wrote:mipwa:
Ahoj, díval jsem se, že jsi hlasoval ANO, proto bych tě chtěl požádat o nestranný názor, jak bys sis to z dostupných prostředků představoval udělat, díky ;)
Začátek úseku jako radar, konec jako fake radar. Případně pokud kamera na konci úseku měří i okamžitou rychlost, také jako radar.

Smazat všechny ostatní fake radary.
Proc zacatek useku jako radar? Usek dava sam hlasku i upozorneni, jen pak bude jako driv hlaska zdvojena. Tedy klient bude rikat upozorneni dvakrat po sobe a upozorneni na displeji bude podle polohy zacatku useku a radaru. Bud upozorni na radar nebo na usek. Proste nekde tak a nekde jinak.
Pokud mam nastavenou navigaci, tak se soucasnym stavem nic zasadniho nezmenilo a pokud ne, tak me upozorni az po vjezdu do useku. Ovsem jizdou se zapnutym klientem a bez navigace prichazim o mnohem vic, nez jen o upozorneni na radar.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
pvo11 wrote:
tex232 wrote:Navíc přibude česká hláška a pak už není co řešit.
Soon :D.

Já bohužel nemám ani anglickou, jen pípnutí a není postup jak Waze klienta donutit si ji stáhnout.
Mě se obvykle po 1 až 2 týdnech anglická hláška nějak sama stáhne.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
reakce na masvbr z vlákna hlasování
rozhodne ANO, pani (Jane TTS) mi to sice pekne rekne, zeleny prouzek odpocitava k zacatku, ale i tak neni uplne zrejme kde to zacina

Zřejmé to je naprosto přesně, pokud se díváš na silnici a ne jen na navigaci. Nahoře je krásně vidět kamera a dole na silnici je kalibrační čára.
Např. je to vidět zde (konec úseku): https://www.google.cz/maps/@50.0447533, ... 6656?hl=cs

Mám upozornění 500m předem, při vjezdu do úseku, vidím teploměr po celou jízdu v úseku, Teploměr ukazuje délku úseku a současně jsou velmi dobře vidět radary na začátku a na konci úseku.

Edit:
Takto vypadá upozornění na radar:
image_uploaded_from_ios_720.jpg
(59.65 KiB) Downloaded 404 times
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message