MOL kutak mehetnek, de ha jól tudom, törölni nem fogsz tudni. Üdv, Laciadrian995 wrote: ↑Wed Dec 08, 2021 10:57 pm Sziasztok!
Az alábbi MOL kútaknál lévő utakra szeretnék kérni feloldást, mivel az elmúlt időszakban felújították az épületet és az egyik út "helyére" egy teraszt építettek(így megszűnt az átjárási lehetőség). Mind a kettőt láttam az elmúlt hetekben, így valós/friss az információ:
XV. kerület:
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... ,245488281
Ajka:
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... ,301643477
_____
Az alábbi helyszínen rosszul van megrajzolva az út. Ahogy a Google utcaképen is látható a kereszteződésben(mellett) van egy emlékmű, aminek a két oldalán vezet egy-egy irányba az út. A héten jártam arra, így jelenleg is ilyen a kialakítás. Amennyiben javítandó a térkép, akkor kérem a javítását(vagy a feloldását).
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... ,325791986
(Kenyeri, Kossuth L. utca és Ady E.utca kereszteződés)
Köszönöm a segítséget!
Kedves Zsolt! Keveset kértél! Hogyan állítod be a kanyarodási szabályokat? A csatlakozó szegmenseken is változtatni kell, különben nem lesz jó! (Azokat is megkaptad) Üdv, Lacimalt71 wrote: ↑Sun Mar 06, 2022 12:59 pm Sziasztok!
A jelölt két utca egyirányúsításra került. Unlockot kérek.
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... ,161252783
Köszönöm szépen!
Üdvözlettel: Zsolt
Kedves Zsolt! Gyakorlatilag nem lett, de nem azért mert visszaállítottam kétirányúra, hanem mert nincsenek a kanyarodási szabályok helyesen beállítva. Ha ezt ( https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =143840116 ) kétirányúra állítod, és megnézed a szegmensen illetve a kapcsolódó szegmenseken a kanyarodást jelölő nyilak színét láthatod, miért nem jó, amit csináltál. Üdv, Laci Ui: PM-ben is leírtam korábban.malt71 wrote: ↑Mon Mar 07, 2022 6:15 pmKedves Laci! Ez a szakasz egyirányúsítva lett B-ből A pontba: https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =161252783 Üdv.: Zsolt
1. Mehetmalt71 wrote: ↑Sat Mar 26, 2022 11:58 am Sziasztok!
Új útszakasz készült el, szeretném bekötni erre a szakaszra: https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =353558038
Unlockot kérek.
Segítséget köszönöm!
Üdvözlettel: Zsolt
1-esLeszekBarteczka wrote: ↑Mon Apr 11, 2022 1:20 pm Sziasztok!
A következő helyen A-B között 70 km/h a sebességhatár 60 km/h helyett, mindkét irányban.
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =300313363
Kérem javítsátok vagy kérek unlockot, hogy kijavíthassam!
Előre is köszönöm!
Üdv: Lesi
Szia! Wiki-t elolvastad? El nem nevezett út nem lehet. Hurok nem lehet. Üdv, Laciadrian995 wrote: ↑Tue Apr 26, 2022 8:47 am Sziasztok!
A 15. kerületben a Késmárk utcában új autómosó létesült. Szeretnék feloldást a Fázis utcára vagy szeretnék megkérni valakit, hogy kösse be az alábbi utat:
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =416282624
Fázis utca:
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =371940651
Köszönöm!
A kért szegmens 1-re levéve. Üdv, Lacimalt71 wrote: ↑Tue May 03, 2022 12:22 pm Sziasztok!
Utcanév változás volt fél éve, de nem a teljes Eszperantó utca lett átnevezve Göncz Árpád utcára. Két szakasz maradt az eredeti (Eszperantó utca) néven. Ezt szeretném módosítani. https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... ,161249305
A Zalár utca ezen szakaszán beállított korlátozást megszüntették. https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =309081309
Unlock 3 kérek. Segítséget köszönöm!
Üdvözlettel: Zsolt
Szia! Belterület lett? Más: off-road-nál ne pipáld be a földutat (unpaved)! Üdv, LaciCsaRol wrote: ↑Thu Jul 28, 2022 8:27 am https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... ,143607218
Hibás sebességkorlátozás javításához kérek unlock 3-at
Sajnos 1-es szerkesztőknek hiába adnánk feloldást:
Keeping our map safe
by delilush Wed Sep 14, 2022 11:25 pm
Hi Everyone,I believe many of you have been following the SOS escalations on map damage from the past day.I wanted to update you that in order to keep our map safe we are currently working on blocking the Waze Map globally to L1 edits. This is a temporary measure. We hope to restore usual WME permissions as soon as possible.Best,
Daliah, on behalf of the Waze Communities Team
Keeping our map safe
by delilush Wed Sep 14, 2022 11:25 pm
Hi Everyone,I believe many of you have been following the SOS escalations on map damage from the past day.I wanted to update you that in order to keep our map safe we are currently working on blocking the Waze Map globally to L1 edits. This is a temporary measure. We hope to restore usual WME permissions as soon as possible.Best,
Daliah, on behalf of the Waze Communities Team
Mehet. Több szakaszt oldottam fel az egyirányúsításhoz, mert több kapcsolódó szegmens is van! Üdv, Lacimalt71 wrote: ↑Tue Nov 22, 2022 3:28 pm Sziasztok!
Unlockot kérek (2-es vagyok). Az alábbi útszakaszt egyirányúsították "A"-ból "B"-be.
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =161253886
Kapcsolódó útszakaszok:
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =161253892
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... =317369590
https://gyongyos.hu/egyiranyuva-valt-a-gyulai-pal-utca/
Ezen az útszakaszon 20 km/h a betartandó sebesség:
https://waze.com/hu/editor?env=row&lat= ... ,311242811
Segítséget köszönöm!
Üdvözlettel: Zsolt
Re: Unlock 3-at kérek