Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Středokluky, Praha-západ Požadavek na odemknutí

Post by kanotix
Ahoj editoři,

Rád bych upravil následující segment.
Vaši pomoc bych velmi ocenil.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... 7.20194797
Důvod: Bod adresy je ve středu domu. Navigace dovede na vedlejší silnici, vchod do domu je z druhé strany.

Díky předem,
Marek
kanotix
Posts: 4
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:18027261

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
už jsem upravil, zprávy na fóru jsem si všiml až teď.
Tyhle problémy se řeší nastavením / pusunem navigačního bodu daného místa ne posunem celého adresního místa (máme je vloženy na souřadnicích definičního bodu z ČUZK).

Při novém vyhledání (po předchozím smazání cíle s ikonou "budíku" z historie Waze-aplikace) by již mělo Waze navigovat správně. To smazání je důležité - Waze si jinak při vyhledání nějakého cíle lokálně uloží jeho souřadnice a při změně v mapovém editoru ji nebere v potaz.
Bew
 
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj - zkoušíš to v livemapě nebo v aplikaci? Navigační bod je rozhodně nastaven správně.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Waze říká "dojeli jste do cíle" VŽDY dopředu, ne až v cíli samém. S tím nic neuděláme.
Navigační bod tedy ještě kousek poposunu .. Jestli chceš, můžeš video (nebo odkaz na něj) poslat na bew1one.waze @ gmail.com
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by kanotix
Nejsem si jistý, zda jsem se vyjádřil přesně. Raději přikládám screenshot - vchod do domu je z východní silnice (označil jsem šipkou), navigace ale navádí na severní cestu. Prosím o úpravu. Velice děkuji  :)
waze.PNG
(115.68 KiB) Downloaded 65 times
 
kanotix
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by kanotix
Ahoj,
děkuji za vysvětlení a úpravu!  :)

Změna se již projevila, bohužel Waze stále naviguje na severní silnici. Zřejmě navigační bod nebyl dostatečně posunutý doprava. Provedl jsem v editoru úpravu navigačního bodu. Prosím o opětovné odemknutí.

Moc děkuji! 
kanotix
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by kanotix
Ahoj, zkouším obojí. V aplikaci jsem smazal historii a opravdu se bod o kousek posunul, ale navigace naviguje stejně. Problém je, že v místě kde navigace řekne: „Přijeli jste do cíle, je napravo“, stojí budova (velká garáž sousedů, která vypadá jako RD) a všichni co používají Waze (spousty kurýrů), tak jezdí k sousedům.

Přikládám screenshot z livemapy. Mám nahraný záznam obrazovky mobilu, jak Waze naviguje na toto místo, ale bohužel sem nejde vložit mp4 - mohu video zaslat případně jiným způsobem.
Waze_zmena_navigacniho_bodu.jpg
(194.93 KiB) Downloaded 48 times
 
 
kanotix
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message