אצלי רש"י מודיעין עילית מוביל למודיעין עילית גם בהשלמה האוטומטית.
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
אנדרואיד או ios?E350d wrote:רש"י מודיעין עילית > רש"י חשמונאים.
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
גם אצלי זה כך (אנדרואיד)fun7om wrote:אצלי בהשלמה אוטומטית אחרי לחיצה על רש"י מודיעין עילית:
רשום רש"י מודיעין עילית אבל זה בעצם ניווט לגני מודיעין.
זאת אומרת בניגוד לתוצאות בעייתיות אחרות שאחרי לחיצה מראה את העיר "האמיתית"
דוגמא - בן גוריון 16 רמת גן, -> קרית אונו.
כאן זה מראה שם עיר לא נכון.
אנדרואיד
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
אצלי זה תקין גם בהשלמה האוטומטית וגם בחיפוש מלא.gad_m wrote:כשמחפשים "הגפן מתן" מגיעים לישוב אורנית ולא לישוב מתן.
דיווח
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
אצלי עדיין הבעיה קיימת.fun7om wrote: אשמח אם עוד מישהו יבדוק שוב אם הבעיה הזאת קיימת:
דקל 5, אור יהודה מוביל ל-הדקל 5, סביון
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
אני לא מצליח לשחזר בעיה זו. מה בדיוק התרחיש שזה קורה?hen20001 wrote:hen20001 wrote:Reported on: Mon Nov 04 2019, 15:33
Problem
רחוב החרושת בקרית ביאליק הוא שולח לרחוב החרושת בחיפהReporter July 09, 2020
היי, חיפשתי בwaze: ״רח׳ החרושת 4, קרית ביאליק״
אכן הראה לי בתוצאות החיפוש את הכתובת הרצויה (קרית ביאליק)
אך על המפה הוא מנווט ל״החרושת 4, חיפה״
כמעט הגעתי היום למקום הלא נכון:)
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
כאשר רושמים "רחוב החרושת 4 קריית ביאליק" יש בשם מילה אחת שלא מופיעה בשם הרחוב "החרושת 4 קריית ביאליק". מאחר ואין התאמה מלאה, מנוע החיפוש מנסה לנחש מה התכוון המשתמש ולכן במקרים כאלו לפעמים הניחוש לא מוצלח.
זה שונה ממצבים (שלצערי מתרחשים) בהם מחפשים שם שהוא בדיוק מה שיש במפה ובכל זאת הניווט מגיע לעיר אחרת.
זה שונה ממצבים (שלצערי מתרחשים) בהם מחפשים שם שהוא בדיוק מה שיש במפה ובכל זאת הניווט מגיע לעיר אחרת.
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
המייסדים 8 קריית טבעון -> המייסדים 8 כפר חסידים ב'
המייסדים 10 קריית טבעון -> המייסדים 10 כפר חסידים ב'
המייסדים 10 קריית טבעון -> המייסדים 10 כפר חסידים ב'
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
"השיבולת בנימינה גבעת עדה" -> "השיבולים בנימינה-גבעת עדה"
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
מציע לשנות את שם הרחוב מ "דגן" ל "הדגן". השם הרשמי (וכנראה גם שילוט הרחוב) הוא "הדגן" ובמפת ווייז מופיע "דגן".hmarian wrote:הדגן בנימינה >>> הדגנים גבעת עדה
רשות מוניציפלית אחת והיתה כפילות שבשני הישובים היה רחוב "הדגן".
השם בגבעת עדה שונה לפני כמה שנים ל-"הדגנים" אולם במפות גוגל הרחוב עדיין מופיע "הדגן" בגבעת עדה.
Global Champ, Country Manager: Israel, Thailand, China
Re: מחפשים רחוב בעיר ואז וויז מפנה לישוב ליד