עדכנתי
Hi Editors,
I would like to be able to edit the following segment(s).
Your help would be greatly appreciated.
Permalink: https://waze.com/en-US/editor?env=il&la ... ts=1246686
Reason: The Street name is not הלולים - there are several service roads that service the לולים and its not indicating a particular segment.
Unlock to level:
Thank you in advance,
I would like to be able to edit the following segment(s).
Your help would be greatly appreciated.
Permalink: https://waze.com/en-US/editor?env=il&la ... ts=1246686
Reason: The Street name is not הלולים - there are several service roads that service the לולים and its not indicating a particular segment.
Unlock to level:
Thank you in advance,
מתנצל,
לא ממש בקיא בעניין אופן העריכה והעידכון וגם לא קיבלתי עדכון ען התגובות בפוסט....
לעניין דרך הלולים, הכוונה אכן שאין רחוב עם השם הזה. כל כבישי השירות בלולים נקראים "דרך הלולים" ולכן צריך למחוק רק את השם.
שאלה נוספת, עדכנתי את כתובות המשקים כנקודות Residential Place
למרות שזה נעשה כבל לפני יותר משבוע-שבועיים, זה לא נכנס לווייז ולא ניתן לראות את הכתובות הללו או לחפש אותן באפליקציה.
מה עשיתי לא בסדר?
לא ממש בקיא בעניין אופן העריכה והעידכון וגם לא קיבלתי עדכון ען התגובות בפוסט....
לעניין דרך הלולים, הכוונה אכן שאין רחוב עם השם הזה. כל כבישי השירות בלולים נקראים "דרך הלולים" ולכן צריך למחוק רק את השם.
שאלה נוספת, עדכנתי את כתובות המשקים כנקודות Residential Place
למרות שזה נעשה כבל לפני יותר משבוע-שבועיים, זה לא נכנס לווייז ולא ניתן לראות את הכתובות הללו או לחפש אותן באפליקציה.
מה עשיתי לא בסדר?
תודה רבה,
עדכנתי את כל הכתובות (מלבד אחת שלא הצלחתי לשמור בשל כפילות כתובת עבור נקודה אחרת שמישהו הכניס בעבר כמקום "אחר"
עדכנתי את כל הכתובות (מלבד אחת שלא הצלחתי לשמור בשל כפילות כתובת עבור נקודה אחרת שמישהו הכניס בעבר כמקום "אחר"
עוד בקשה/הצעה:
האם ניתן להוסיף למקטע הרחוב שקראת לו כסלון שם אלטרנטיבי "משק" כדי שאם יחפשו גם משק מספר כלשהו, ימצאו את הכתובת?
האם ניתן להוסיף למקטע הרחוב שקראת לו כסלון שם אלטרנטיבי "משק" כדי שאם יחפשו גם משק מספר כלשהו, ימצאו את הכתובת?
זה הקישור לכתובת שאני לא מצליח לשנות
(היא גם לא ממוקמת נכון) ואני לא מצליח למחוק זה הקישור לכתובת שמונעת את השינוי.
לגבי שם אלטרנטיבי לרחוב, בוא ננסה, מה יש להפסיד?
תוכל להוסיף למקטע הזה שם אלטרנטיבי "משק"?
(היא גם לא ממוקמת נכון) ואני לא מצליח למחוק זה הקישור לכתובת שמונעת את השינוי.
לגבי שם אלטרנטיבי לרחוב, בוא ננסה, מה יש להפסיד?
תוכל להוסיף למקטע הזה שם אלטרנטיבי "משק"?
הצלחתי לעדכן כרגע את 2 הכתובות הבעייתיות.
הצלחתי לשנות את הכתובות שהיו עם אותו שם, כך שלא יהיו כפילויות שיפריעו לעדכון.
תודה על הסיוע
הצלחתי לשנות את הכתובות שהיו עם אותו שם, כך שלא יהיו כפילויות שיפריעו לעדכון.
תודה על הסיוע
את הצפוניות עדכנתי כדי "לשחרר" את הכתובות לדרומיות שהמיקומים שלהן נכונים.
לא רציתי למחוק את הצפוניות (91, 92) כי אין לי מושג איך הגיעו לשם מלכתחילה
יש עוד כתובות כפולות שאחרים הכניסו בעבר, אך הן לא יוצרות התנגשויות עם הכתובות שהזנתי במושב והעדפתי לגעת כמה שפחות ככל הניתן.
מחקתי את כל נקודות הכניסה ואת הכתובות הכפולות השגויות.
חלק מהשגויות דורשות רמת עריכה גבוהה להשלמת המחיקה.
חלק מהשגויות דורשות רמת עריכה גבוהה להשלמת המחיקה.
נראה שהמחיקה הושלמה
כרגע לא מבחין בנקודות כפולות שגויות
כרגע לא מבחין בנקודות כפולות שגויות
Re: Unlock request in , כסלון