Post Reply

[L1] Klešice, Heřmanův Městec

Post by world_jjzrl5l5
Dobrý den,

prosím o zadání čísla popisného 141 k nově postavenému rodinnému domu v obci Klešice.


https://www.waze.com/en/live-map/direct ... _foot_foot waze_web


Děkuji.



 
 
world_jjzrl5l5
Posts: 4
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:18028319

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
můžu jej přidat do mapy "prozatímně". Jen poprosím ještě o upřesnění - odkud je k němu příjezdová cesta? Díky za upřesnění.
Bew
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Název jsem opravil, pardon. :) Tím "prozatímně" jsem myslel než dojde k pravidelné aktualizaci nových adres z ČUZK, pak to bude "trvale". :)

Jinak k té silnici vedoucí k domu:
- je s nějakým omezením? Zákaz vjezdu / rychlost atp?
- pokračuje dál do toho areálu nebo je tam plot /zeď atp?

A je postavena i "spojka" mezi tou ulicí k domu na silnici 3423 směrem k "zahradnictví?
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Ok, dokresleno, prosím zkontroluj jestli je to v pořádku.
Díky.
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by Bew1One
Do jednosměrky logicky odbočit nejde :) Tohle si řeší routing sám.
Co se týče Waze-aplikace - změny provedené v mapovém editoru se přenášení do Waze během aktualizace, ta běží na denní bázi, pokud se něco "nezadrhne", bude to ve Waze online asi pozítří ráno (a Waze si mapu zaktualizuje samo při plánování nové trasy a/nebo jde aktualizaci vynutit z nastavení).
Bew1One
Posts: 2109
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 313 times
Send a message

Post by world_jjzrl5l5
Bew1One
Ahoj,
můžu jej přidat do mapy "prozatímně". Jen poprosím ještě o upřesnění - odkud je k němu příjezdová cesta? Díky za upřesnění.
Bew

 
Super, moc děkuji. Jen, co znamená, prosím, "prozatímně"? Prosím ještě o opravu názvu - nejedná se o Kleštice nýbrž Klešice 141. Moc díky!

Příjezdová cesta (nová asfaltová silnice) je přímo před pozemkem - nyní není označena celá, zbývá doplnit kousek k hlavní silnici vpravo (tj. nynější bod B se protáhne až k označené hlavní silnici - bude to 1 rovná čára). Stačí takto? Děkuju.

 
 
 
world_jjzrl5l5
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by world_jjzrl5l5
Bew1One wrote: Fri Dec 10, 2021 8:03 pm Název jsem opravil, pardon. :) Tím "prozatímně" jsem myslel než dojde k pravidelné aktualizaci nových adres z ČUZK, pak to bude "trvale". :)

Jinak k té silnici vedoucí k domu:
- je s nějakým omezením? Zákaz vjezdu / rychlost atp?
- pokračuje dál do toho areálu nebo je tam plot /zeď atp?

A je postavena i "spojka" mezi tou ulicí k domu na silnici 3423 směrem k "zahradnictví?

 
Super, moc děkuju za vysvětlení! 

Ano, od silnice 3423 vede též nová asfaltka (vjezd je patrný z mapy, jedná se o jednosměrku s vjezdem právě od silnice 3423 a výjezdem k "naší" nové doznačené silnici) - pokud doznačíte i tuto 2. silnici, budou obě tvořit téčko. 

Silnice vedoucí k domu je obousměrná, bez omezení rychlosti, v téčku (pokud ještě doznačíte) směrem od silnice 3424 je kvůli jednosměrce zákaz odbočení vlevo, na jejím konci je točna (pomyslné téčko). Areál se nechá dále projet, ale tam je již prašná, původní cesta s uzamykatelnou bránou.
 
world_jjzrl5l5
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by world_jjzrl5l5
Bew1One wrote: Fri Dec 10, 2021 8:24 pm Ok, dokresleno, prosím zkontroluj jestli je to v pořádku.
Díky.

 
Parádní! Ještě, pokud to jde, tak v tom vzniklém téčku je zákaz odbočení vlevo (kvůli jednosměrce).

Jinak super. Moc díky!

Budou změny viditelné i v aplikaci? Zatím se mi to ukazuje pouze v editoru map..
world_jjzrl5l5
Posts: 4
Has thanked: 1 time
Send a message