Post by bxmatus
Tak novy uzivatel je uz na svete, teraz riesim skratky, otazka je ci ich pouzivat, fakt je ze displej je maly a informacii hromada, co si myslite o skratkach ako DN ( dopravna nehoda ) OA ( osobny automobil ), NA ( nakladny automobil ), -> ( ve smeru ) a podobne ? Uvitam namety a podnety :)
Inak o chvilu doriesim aj posielanie a parsovanie komentarov takze aj copyright bude plne legalny a taktiez bude mozne posielat robotovi jednoduche prikazy ( zatial len cez commenty, dufam ze pribudnu sukromne spravy alebo nieco na ten sposob ) ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
skratky: hmmm mozna nejakou wiki ktera se jednou za cas "zinzeruje"' cez komentare ?
duplicita reportov: na tom uz pracujem, bohuzial JSDI posiela mnozstvo duplicitnych dat, budem to musiet na mojej strane postprocesovat ...
ako zdroj je pouzity JSDI ( JSDI - Jednotný systém dopravních informací pro ČR ) ktory pouziva mnozstvo ( vsetky dostupne ) zdrojov informacii, ak si dobre spominam tak aj GA - musel by som pozriet doma do zmluvy ci to tam je uvedene.
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Mimochodom neviete niekto jak je dlha zivotnost jednodlivych hlaseni ? Ja som to zatial nejako neodpozoroval ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Tak pocet duplikatov by mal rapidne klesnut ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
no uz som zistil v com je jadro pudla, ono JSDI refreshuje niekedy az 5x za hodinu data, v tej dobe mame este platny zaznam aj ked pre JSDI uz je neplatny ... tak sa s tym skusim nejak pomlatit ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Pisal som im nejaky email ale vzhladom na to ze uz 5 dni neodpovedali tak to asi zase spustim ... pri rychlosti dohovania 1 email za 5 dni by aj tak trvalo pol roka sa na niecom dohodnut ... S pravneho hladiska tam niet co riesit ... neviem co im vlastne vadi :)

m.
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
jj, to same sem dostal i ja, hned odpovedel a uz je to 7 dni co mi prdi na hlavu, tak ja nevim ...
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
No, tak som dnes zistil ze mi waze zablokovalo schopnost cokolvek reportovat, jak s mojeho uzivatela tak s uzivatela "reporter". Najskor to bude asi ich odpoved na pokus vylepsit funkcnost waze. Na email klasicky neodpovedaju. Pockam este tak tyzden a potom s tym koncim, vratim
sa k navit ...

Tam so mnou komunikuju a pokusy o vylepsenie ich systemu neodmenuju banom :)

skoda, waze sa mi dost paci ...

m.
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Tak sitacia sa s "neznamych" dovodov zmenila ... waze zacalo komunikovat ( jak na povodny tak na novy email ) a coskoro bude "reporter" zase hlasat pravdu a lasku :) ... a tentokrat uz snad bez duplikatov.

Matus
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bxmatus
Tak, a uz se zase reportuje ... prosim hlasit jakekoli podivnosti :)
bxmatus
Posts: 172
Been thanked: 1 time
Send a message