Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Nitra-Sindolka otvorenie

Post by world_uz9ugb1q
Zdravim.Kedy sa prosim zmeni v Nitre uzavierka trasy s,merom na TO.Dneska otvarali usek Sindolka.Ale waze ju stale definuje ze je uzavreta.Neda sa potom naplanovat poriadne tadial trasa cez waze.Dakujem
world_uz9ugb1q
Posts: 4

POSTER_ID:18030251

1

Send a message

Post by ma5jkl
Ahoj, bohuzial meskaju nam aktualizacie mapy. Inak mame vsetko pripravene. Snad zajtra by mohol byt update a potom bude fungovat aj tento usek.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by world_uz9ugb1q
Aha.Ja som to chcel aj nejak zmenit ale zase niesom zase v tom skuseni, resp nahlasit som chcel ze je to uz ok priamo do mapy.Dokonca aj komentar som chcel napisat tomu kto tam dal ze uzavierka ale vypiusje nejaku chybu-Skusal som cez PC.Takze ostava asi len cakat.
world_uz9ugb1q
Posts: 4
Send a message

Post by world_uz9ugb1q
Tak dneska už asi update nebude  :| zajtra akurát tadial idem len waze mi blbo dáva trasu cez obchádzku.Taktiez škoda že sa nedá nastaviť viac prejazdov cez nejakú inú obec.Takto mi to dáva napr najkratšia trasa a pod.Na mapách Google sa to dá napr myšou presúvať trasa dajú sa tam chytiť také body a dať to inde
 
world_uz9ugb1q
Posts: 4
Send a message