Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Region

Post by Myslivecek21
Ahoj, jak Waze pozná, z jakého jsem regionu?
 
 
Myslivecek21
Posts: 12

POSTER_ID:18006454

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, podle toho kde waze používáš tuším že posledních 90 dnů nebo tak nějak. Tzn. pokud by jsi byl delší dobu třeba v USA, přehodí tě "časem" na tamější servery.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
V tom případě si nerozumíme - co tedy myslíš tím "jak pozná Waze z jakého jsem regionu"?
Regionem ve Waze se jinak rozumí příslušnost ke skupině serverů ať už v mapovém editoru nebo co se týče routingu. A svět je rozdělen do tří regionů - IL (Izrael), NA (Severní Amerika) a ROW (Zbytek Světa). Tam kde se s Waze pohybuješ, na těch serverech pak jsi.
Bew1One
Posts: 2100
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by ma5jkl
Co sa tyka rebrickov s bodmi, tak to je na zaklade ciest kde najviac jazdis. Tj ak by si jazdil vela nemecko ale si cech tak by si sa nachadzal v nemeckom rebricku, ale da sa to vynutit aby si bol vzdy iba v ceskom. Ine regiony ako mapove (ROW,NA, IL) alebo staty (kvoli bodom) vo waze pri uzivatelovi neexistuju. Waze nevie a ani to nepotrebuje vediet ci si z juznych ciech, moravy alebo inej casti ciech.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by Myslivecek21
A když ho používám z 90% na cestu z Prahy do Českých Budějovic (jinak ho používám úplně na všechny cesty, ale jsem z jižních Čech)?
Myslivecek21
Posts: 12
Send a message

Post by Myslivecek21
Já právě myslel, že ty regiony jsou podle státu, ze kterého daný uživatel pochází. 
Myslivecek21
Posts: 12
Send a message