Post by caada8fee92b4e17b01805ff73fb3d6f
v segmentu

https://www.waze.com/cs/editor?env=row& ... =162631532

Je oznaceny usekovy radar, ktery tam ovsem neni. Cast useku mereni odpovida znackam "mereni rychlosti", ovsem jedine zarizeni ktere meri rychlost v tom segmentu je zpomalovaci semafor u skoly, ktery ale nepokutuje, takze bych navrhoval to usekove mereni zrusit z mapy.
caada8fee92b4e17b01805ff73fb3d6f
Posts: 1
Send a message

Post by chrobakCB
Zdar, v mé domovině jsou zadané v mapě 2 radary, které ve skutečnosti neexistují.
V ulici A. Kříže a v Lipenské
Může to prosím někdo opravit.
Díky!
chrobakCB
Posts: 47
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times
Send a message
[L2] Českobudějovicko

Post by d2-mac
Informace v diskuzi jsou neaktuální. Tady máš krabici vyfocenou. Jestli se jedná o fake a nebo skutečný radar z toho asi nepoznáš. Možná by více věděl grepa ale ten je teď v lágru.

Nelze změnit radar na fake a ani naopak. Než se podaří zjistit nějaké další informace tak bych to nechal jako radar, je to pro něj bezpečnější ;-)
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
jirys wrote:
ma5jkl wrote:Urcite radary neposuvat z ich realnej pozicie. Pokial mas rootnuty android telefon alebo pouzivas verziu starsiu ako 3.7.x.x vieme najst recept. Uprava preferences dokaze divy. Na jablku nemam sajnu.
Mám 10" tablet P5100 a verzi programu 3.9.3 tak to budu mít asi smůlu :evil:
A nepomůže v tom případě Úprava preferences bez ROOT prístupu?
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by d2-mac
Grepa wrote:A pro jistotu ještě jednou: šedé nepotvrzené radary nejsou problém ;).
Jen doplním pro ty co nemají radary nastudované. Nepotvrzené nejsou problém, protože se nezobrazují v klientovi.
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message
Last edited by d2-mac on Mon Jan 25, 2016 1:58 pm, edited 1 time in total.

Post by d2-mac
GinBook wrote:Ten Zbýšov ani nevím kde to přesně je ten radar. A potvrzení?
Řekl bych, že na fotce od JerryCZ2 je tento pohled:
https://www.instantstreetview.com/@49.1 ... .77p,0.57z
tj z tohoto segmentu směrem ze Zbýšova:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =249260406
d2-mac
Area Manager
Area Manager
Posts: 882
Has thanked: 651 times
Been thanked: 245 times
Send a message

Post by DajtePokoj
Neviem, prečo ma to neutešilo...
DajtePokoj
Posts: 63
Has thanked: 116 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by DaV_003
muzu se zeptat, proc se fake radary nazadavaji?
Vim, ze vetsina ridicu, vcetne wazeru ;) , nema paru, ktery je pravy, ale pokud by v mape byly i fake, tak by snad nemeli potrebu je hlasit. naopak ted kdyz vidi "neco jako radar" tak to hlasi furt dokola.
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
myslel jsem si, ze v tom bude zrada, ale ze by navigace zohlednovala a varovala pred fake radary... to jako vazne? To mi pripada jako spatny ftip :roll:
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by DaV_003
no ja si to prosel pred casem a ted znova, ale jak si posteskl tusim Grepa, tak nikde neni srozumitelne shrnuti:( Vice mene je mi jasne co se ma a co nema, ale nebylo mi jasne proc. Proto ta ma puvodni otazka, jen jsem ji spatne zformuloval. Pouzil jsem vyraz "fake", ktery ale waze chape jinak, nez ja. Ja bych jako fake zaradil vse, co si bezny waze ridic muze splest s radarem, tzn. i infotabule a dopravni kamery.
Co stale nechapu je vyznam kategorie fake ve waze.
Puvodne jsem predpokladal, ze je urcena prave pro jine nez regulerni radary. Aby byly zaneseny v mape, aby tam byly videt jako FAKE, cimz by se eliminovaly pokusy o nahlasovani novych radaru. Ale predpokladal jsem, ze jsou i jako FAKE brane, a tudiz na ne waze aktivne neupozornuje.
Pokud se v navigaci chova stejne jako regulerni radar, tak jako samostatna kategorie postrada smysl. Nebo ho jen ja nevidim?
DaV_003
Posts: 154
Has thanked: 41 times
Been thanked: 9 times
Send a message