Check the post about the New WME prod v.2.104! We released 6 community Suggestions, plenty of design changes and bug fixes. Dismiss

Post Reply

Editace Ulice Horní Suchá

Post by world_svk0cckc
Ahoj editoři,

Rád bych upravil/a následující segment(y).
Vaši pomoc bych velmi ocenil/a.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =299207662
Důvod: Bydlím zde a ulice je již několik let z jedné části neprůjezdná a nachází se zde zastávka autobusu. Často tedy když někdo jede ke mně domů nebo mi veze jídlo apodob. je zmaten a zastaví na zastávce. Proto bych byla ráda kdyby se to dalo opravit. Zároveň bych chtěla poupravit uličku vedoucí za domy zde. Jelikož je to pouze příjezdová cesta pro majitelé domů zde a lze označit za polní a soukromou, proto by nemusela mást lidi v aplikaci. 
Snížení zámku na úroveň: Nevím jak toto ještě funguje

Díky předem,
Barbora Kolesárová
 
 
world_svk0cckc
Posts: 1
Has thanked: 1 time

Post by Bew1One
Ahoj,
uličku jsem na straně autobusové zastávky odpojil - to je předpokládám to, co jsi chtěla zrealizovat. Tato změna bude ve Waze online během 2-3 dnů.

Co se týče té cesty za domy - je to segment typu "ulička na parkovišti", tyhle jsou společně se soukromými z routingu vyloučeny, pokud na nich neleží cíl cesty. Waze je nepoužije např. ani k tomu aby se tam "zajelo otočit". Tzn. pravděpodobně není důvod v nastavení cokoliv měnit.
Bew1One
Posts: 1472
Answers: 2
Has thanked: 116 times
Been thanked: 234 times