Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vitj
MTB_Petik wrote:
vitj wrote:Vždy jde o rychlost průjezdu. V tomto případě je trasa přes zkratku o 22s rychlejší, proto je nabízena.
Tak a prave proto se na zacatku ptam, zda jde udelat, aby se tato zkratka nenabizela. Protoze se tudma opravdu nejezdi a pokud to nekomu nabidne, tak tam zbytecne brzdi, dava blinkr a pak stejne pokracuje rovne a objede to po hlavni silnici.
Proč se tam nejezdí, když je to rychlejší?
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
MTB_Petik wrote:
Protoze to je mistni ulicka z kopce (kratky ale relativne prudky) do ktere se najizdu pres tereni zlom, autobus by se tam povesil na bricho. Kvuli tomu je zezdola zakaz vjezdu do jednosmerky (i kdyz zvrchu neni oznaceni jednosmerky). Protoze pokud tam nekdo jel (v minulosti), daval prednost v jizde a tudiz se musel do toho kopce rozjizdet a to vytvarelo nebezpecne situace na hlavni silnici.
OK, nastavil jsem ji jako Soukromou. Po update mapy bude navigovat okolo.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Podle me shazuje waze na pozadi OS Android, kdyz mu chybi zdroje na neco jineho. Neni to chyba waze a waze s tim ani nemuze nic rozumneho udelat. Primarne se bude jednat o dostatecne velikosti pameti. Kdyz jsem pro testy jezdil s vypnutym displayem nebo waze na pozadi a vypnutym displejem, tak vse fungovalo jak ma (oneplus 3, 6GB RAM).
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
3GB muze byt malo, mam aktualne prumerne vyuziti pameti 4,1GB.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Pokud mám nastavenu trasu a jedu, tak se aplikace nevypíná nezávisle na době jak dlouho jedu, ať je obrazovka jen vypnutá nebo v pozadí a obrazovka vypnutá.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Někdy chvíli trvá než se do editoru dostanou a někdy vůbec. Pokud jseš schopen trasu nakreslit podle ortofoto, tak je to lepší cesta a nemusíš na nic čekat.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Ivannii wrote:Ad hlasové vyhledávání.
Spustím Waze a na obrazovce (bez použití hledání) vyběhne hledací řádek a mikrofon.
Nechám Waze hlasově vyhledat cíl, což funguje OK. Ale- co pak s tím? Nic se s tím nedá dělat...
Dělalo to i na 4.28.x.x
Screenshot-waze.png
Kliknout na text, zobrazit klávesnici a dát enter.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by Vladas777
Ahoj, jak často se aktualizují načtené body v aplikaci v telefonu? Vidím rozdílný stav v počtu bodů mezi webem telefonem. Pořadí celosvětově mám stejné. Lze udělat v aplikaci v telefonu refresh? Díky.VB
Vladas777
Posts: 3
Send a message

Vladas777
Posts: 3
Send a message
Last edited by Vladas777 on Fri Jun 20, 2014 7:39 am, edited 1 time in total.

Post by Vladas777
paaulo23 wrote:
Vladas777 wrote:Ahoj, jak často se aktualizují načtené body v aplikaci v telefonu? Vidím rozdílný stav v počtu bodů mezi webem telefonem. Pořadí celosvětově mám stejné. Lze udělat v aplikaci v telefonu refresh? Díky.VB
Na webových stránkach raz za deň okolo ôsmej hodine v telefóne raz za deň okolo desiatej hodine

Odoslané z SM-N9005 pomocou Tapatalku
Děkuji za rychlou odpověď :). Sám to tedy v telefonu kdy chci manuálně neobnovím?
Vladas777
Posts: 3
Send a message