Post Reply

Problem przy współpracy z Android Auto.

Post by world_ym2toxge
Mam problem z AA i Waze który doprowadza mnie do obłędu. Przy aplikacji odpalonej na telefonie (bez podłączenia do auta) wyszukiwanie głosowe działa bardzo dobrze. Niestety po podłączeniu do auta działać przestaje. Tzn. po podaniu szukanego adresu (dokładnego z numerem domu) dostaję kilka/kilkanaście wyników które często nawet nie mają w nazwie ulicy której szukam. Czasami są to miejsca oddalone o dziesiątki kilometrów od wyszukiwanego adresu. Oczywiście sam szukany adres pośród tych wyników nie występuje. Jeśli przełączę się na klawiaturę telefonu i wpiszę w niej wyszukiwany adres jest on bez problemu znajdywany. Szukałem jakichś opcji w AA i Waze ale nic nie wygląda na to, że może być odpowiedzialne za takie działanie.

Wrzuciłem temat na grupę na fb związaną z AA i okazało się, ż u w wielu osób wygląda to dokładnie tak samo. 
 
world_ym2toxge
Posts: 3
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:18056974

1

Send a message

Post by PanHerbatka
Przeszedłem żmudny proces zgłaszania tego supportowi i po wysłaniu logów i podaniu dokładnego opisu jak zreprodukować dostałem taką odpowiedź:

Hi Arek, Thanks again for patiently waiting.I’ve looked into your specific problem. It turns out our development team knows about it, but it’s taking longer than expected to fix, and we don’t have an exact timeline. Thanks again for your feedback. We hope this gets solved quickly. In the meantime, keep updating the app periodically, as we release updates and fixes every month. Hope this information helps! If you have any other questions or concerns, please feel free to reach us out.
Czyli wiedzą, że coś jest nie halo, ale nie wiedzą jak naprawić 😂
PanHerbatka
Posts: 1
Send a message

Post by rysal
Potwierdzam problem. Do Waze w AA powróciłem po 3 latach, bo poprzednie auto nie miało połączenia. Jakież było moje zdziwienie, kiedy wyniki pojawiły się wyszukiwań "ni z gruchy ni z pietruchy". Zawsze moim pierwszym wyborem w aucie było Waze, teraz jednak o zgrozo zaczynam korzystać z nawigacji producenta :(
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by rysal
No chyba nareszcie zaczęło to prawidłowo działać na AA. Z przyjemnością wracam do mojego ukochanego Waze  :D
 
 
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by world_ym2toxge
No to słabo. Bo w takiej formie Waze na AA dla mnie odpada. Tym bardziej, że problem występuje odkąd używam AA w samochodzie czyli jakieś 4 lata. Jeśli w tym czasie nie rozkminili o co chodzi to obawiam się, że są małe szanse na poprawę. Widocznie nie traktują tego błędu zbyt poważanie. 
 
world_ym2toxge
Posts: 3
Been thanked: 1 time
Send a message