בקשות לתיקונים במפה, פתיחת נעילה, בעיות בחיפוש יעד באפליקציה

Post Reply
Forum rules
ברוכים הבאים.
פורום זה מיועד לדיווח על בעיות וחוסרים במפת ווייז, לבקשות פתיחת נעילה, לדיווח על מסלולים שגויים או לא מובנים, וכן לדיווח על בעיות בחיפוש יעד באפליקציה.

בפתיחת נושא חדש נא להקפיד להכניס מייד בתחילת הנושא את שם היישוב בסוגריים מרובעים ולאחר מכן תאור קצר של הנושא.
דוגמה לבקשת עדכון/בעיה: [ירושלים] חוסר רחוב
דוגמה לבקשת הורדת נעילה (לאפשר עדכון עצמי): [חיפה] L3>L1 הורדת נעילה לצורך חיבור רחוב
בתוך גוף ההודעה נא להכניס קישור לעורך המפה למקטע/ים (או כל אלמנט אחר) שעליו אתם כותבים.
העתקת הקישור היא ע"י בחירת האלמנט עם העכבר ואז לחיצה על ALT+P (ALT שמאלי). ההדבקה של הקישור בהודעה היא בעזרת CTRL+V.
קישור כזה נקרא פרמלינק וניתן לקרוא הסבר מפורט איך לייצר אותו, כולל הפניה לסרטון.
בצרוף תמונה להודעה יש להביא את הסמן לשורה בה רוצים שהתמונה תופיע ואז ללחוץ על "הכנס בשורה" ליד שם הקובץ שהועלה.

נא לקרוא כאן הסברים חשובים נוספים על הפורום ועל הכתיבה בו.

שינוי מכביש לרחוב ראשי [רמלה]

Post by uwuwuNinja
הקטעים האלו
https://waze.com/he/editor?env=il&lat=3 ... ts=1680476

https://waze.com/he/editor?env=il&lat=3 ... ts=1680480

הם לא חלק מכביש 4304, זה רחוב ראשי רגיל שנקרא "אריה אליאס"  

uwuwuNinja
Has thanked: 1 time

POSTER_ID:18043922

1

Send a message

Post by bmqee
zeze13 wrote: Wed Jul 20, 2022 4:52 pm אי תנועה קטן איננו סיבה לפצל סגמנט דו סטרי במפה ל 2 סגמנטים חד סטריים.
ראה את הכללים לפיצול כבישים כאן:
https://wazeopedia.waze.com/wiki/Israel ... 7.99.D7.AA

שלום @zeze13 ​​​​​​
אני ראיתי את הפוסט הזה עכשיו ואני דווקא כן ממליץ שתבצע הפרדת נתיבים, קודם כל כי ככה זה בשטח וגם כי הרחיבו את ההפרדה. 
bmqee
Has thanked: 25 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by bmqee
zeze13 wrote: Thu Nov 10, 2022 7:08 pm אם המצב כרגע בשטח עונה על הכללים כפי שציינתי, יש לצרף צילום עדכני של הכביש עם ההפרדה שעונה לכללי הפיצול.

אבל זה לא אותו דבר, זה לא 50 מטר כי זה צומת, ורק נתיבי הצומת מופרדים, כך שאני לא חושב שזה תקף על זה

bmqee
Send a message

Post by bmqee
zeze13 wrote: Fri Nov 11, 2022 8:44 am אם כך אז למה לפצל?

כי ככה זה בשטח, חוץ מזה ראיתי שגם בצמתים שאין בהם הפרדה בשטח בוויז זה מראה שיש. 
bmqee
Send a message

Post by bmqee
zeze13 wrote: Fri Nov 11, 2022 12:58 pm אני לא יודע מה אתה מתכוון "ככה זה בשטח".
אם יש הפרדה בשטח שעונה על הכללים לפיצול אפשר לפצל ונדרש להראות בדרך כלשהי שזה המצב בשטח.
אם אין הפרדה בהתאם לכללי הפיצול, אז אין צורך לפצל.

אבל רק הצומת מופרדת, זה לא שיש הפרדה קטנה באמצע רחוב. עדיף שתפצלו
bmqee
Send a message

Post by bmqee
zeze13 wrote: Fri Nov 11, 2022 3:18 pm כאשר רק הצומת מופרדת, אין צורך לפצל.

אני לא בטוח לגבי זה, ראיתי המון פעמים צמתים מפוצלים, מתייג את @r0den
bmqee
Send a message

Post by P5YDUCK
משתמשים מדווחים רבות כאשר דבר "פוגע" בניווט שלהם או בסובבים אותם.

במידה והשינוי לא קריטי, אז לוקח יותר זמן לתיקון כי רוב המשתמשים לא מבחינים בו או לא רואים בו בכלל כשגיאה.
P5YDUCK
Has thanked: 712 times
Been thanked: 494 times
Send a message
*לשעבר* מנהל אזור בת חפר והסביבה

Post by P5YDUCK
uwuwuNinja wrote: Sun Jul 10, 2022 5:27 pm
אין דבר כזה "לא קריטי" ככל שתמשיכו להגיד "לא קריטי" על כל דבר, האמינות של וויז תרד

אני חושב שלא הבנת את מה שכתבתי...ככל שמשהו פוגע יותר בניווט של המשתמש ככה יותר קל לאתר את השגיאה כי המשתמשים מדווחים. 
וויז פועלת על פי דיווחים ומקורות אמינים ולכן שינויים מיזריים יכולים להיות שגוים במשך תקופה ארוכה לא כי אנחנו לא רוצים לתקן אלה כי לא התקבלו דיווחים ותצלומים מהשגיאות.  

העורכים מתנדבים שעות על גבי שעות כדי שהמפה תיהיה כמה שיותר תואמת לשטח אבל לא הכל באפשרותנו. 
 אתה יותר ממוזמן לקחת את היוזמה ולצלם את השילוט אן כל שגיאה שאתה רואה כדי לעזור לדייק את המפה. 
 העורכים מבקשים אימות למידע כדי שלא יתבצע בלאגן במפה וכדי לוודא שהם עורכים כפי שבאמת מופיע בשטח. 

המשך שבוע נהדר 

P5YDUCK
Has thanked: 712 times
Been thanked: 494 times
Send a message
*לשעבר* מנהל אזור בת חפר והסביבה

Post by r0den
bmqee wrote: Fri Nov 11, 2022 3:31 pm
zeze13 wrote: Fri Nov 11, 2022 3:18 pm כאשר רק הצומת מופרדת, אין צורך לפצל.

אני לא בטוח לגבי זה, ראיתי המון פעמים צמתים מפוצלים, מתייג את @r0den

zeze13 ענה לך לגבי הכללים לפיצול, אין צורך לתייג אותי. אין לי מה להוסיף במקרה הזה..

r0den
Country Manager
Country Manager
Has thanked: 496 times
Been thanked: 622 times
Send a message

Post by uwuwuNinja
zeze13 wrote: Tue Jun 28, 2022 6:40 pm שלום,
לא מצאתי במקורות מידע כלשהם שזה שם הרחוב.
האם תוכל להעלות סימוכין/תמונה?
תודה.

אין ביכולתי לשלוח תמונה כעת, זה רחוק מאוד מאיפה שאני נמצא וזה רחוב חדש  יחסית אז לא תמצא מקורות (גם על הרחוב הסמוך "יגאל בשן" אין מקורות. והשלטים של שני הרחובות התווספו באותו ציר זמן כך שזה הגיוני) 
uwuwuNinja
Has thanked: 1 time
Send a message