Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by SavoEr
Salut @Vvrojco ,

Înspre Vasile Alecsandri există o porțiune marcată ca drum neasfaltat, fără alte restricții. A fost lărgită și asfaltată acea porțiune din Mircea Eliade?
 
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by SavoEr
 Salut,
Da, a fost modernizata portiunea.
Am modificat porțiunea. În 1-2 zile (fără posibile întârzieri) harta se va actualiza și în aplicație.
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by SavoEr
Salut gabe-deak,

Am modificat numele în Str. Catedralei. Dacă indici poziția celorlalte străzi redenumite le pot modifica și pe acelea.
 
 
 
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message


Post by SavoEr
Salut @VVazzzer ,

Nu este afișat atașamentul. Văd că Str. Morii este denumită pe mai multe tronsoane care se despică, dar nu știu care dintre ele este cel greșit. Poți încărca din nou? Sau să-l descrii între ce intersecții sunt, de exemplu?
 
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by SavoEr
Salut, @CSertying. Am modificat în zonă. Am aplicat numele direct pe segmente. Cele puse ca tip locație sunt folosite pentru alte situații.

Zi bună!
 
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by SavoEr
world_702g86j2 wrote: Fri Jul 08, 2022 8:26 am strada medierii 3d.PNG
 Salut! Am deschis recent o cerere de editare pentru Strada Medierii, Corbeanca. 
O sa pun aici o poza pt clarificare , poate in descriere nu a fost suficient de clar.

Casa incercuita cu rosu din atasament se afla tot pe strada Medierii, la numarul 3 D. Acolo drumul se infunda, si este one-way only, este un drum de pietris.

Multumesc!
 

 
Salut. Am adăugat strada. Peste 2 zile va apărea și în aplicație.
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by SavoEr
Salut @dcim74 ,

Am aplicat închiderile de pe Bd. Decebal (1 an, nu am găsit un termen de execuție) și Str. Gheorghe Șincai (18 octombrie văd în comunicatele de presă).
 
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message


Post by SavoEr
Salut world_ribt4hry,

Locația este adăugată în Google Maps în poziția corectă Am adăugat-o acum și pe Waze. Singura problemă acolo era că nu existau drumurile din parcare. În Waze le-am adăugat acum. Legal se poate intra spre locație doar dinspre centură, căci observ că este sens unic în parcarea hotelului și linie continuă unde s-ar face stânga de pe sensul înspre centură.

În 1-2 zile vor apărea drumurile și în aplicație.
 
SavoEr
Posts: 84
Has thanked: 30 times
Been thanked: 23 times
Send a message