Post by Warson_1987
okazuje się że on ma Wersję na Microsoft i tam nie ma opcji dodawania znajomych.
Warson_1987
Posts: 10
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Warson_1987
Czy żeby widzieć gdzie jedzie znajomy to za każdym razem musi mi wysyłać ETA? Gdy zobaczyłem gdzie jedzie i wyłączyłem navi to niestety drugi raz już nie mogę zobaczyc gdzie się znajduje musi mi ETA wysyłać kolejny raz i tak w kółko..
Warson_1987
Posts: 10
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by world_0y659rf7
Czy można poprosić o więcej informacji na temat dojazdu do ZUS w Katowicach?
world_0y659rf7
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by world_0y659rf7
Jak dodać wskazówki dojazdu do Urzędu Skarbowego na Wawerze? Pomyślałem, że mogą się przydać.
world_0y659rf7
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by world_1a1kt24w
Witam Serdecznie,

Zgłaszałem problem już w Waze. Planując wyjazd na Chorwacje, dodałem winiety na Słowację i Węgry - a nawigacja usilnie mnie pcha przez Czechy, Austrię i Słowenię.
world_1a1kt24w
Posts: 1
Send a message

Post by world_ygk467dt
Czy przejazd pod wiaduktem na Batorego jest już otwarty? Szukam optymalnego dojazdu do firmy Fabryka e-Biznesu.
world_ygk467dt
Posts: 1
Send a message

Post by wroSlaw
Bardzo długo nie wchodziłem na warstwę miasta i co dzisiaj widzę. https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... 478&zoom=0
Wrocław jest podzielony na wiele różnokolorowych "placków" Z tego co pamiętam to każda miejscowość była zaznaczona innym kolorem. Teraz jest inaczej i nie sądzę żeby to było powiązane z planowanym podziałem terytorialnym (viewtopic.php?f=73&t=160293&p=1216810&h ... a#p1216810) o którym już była mowa. Nie wygląda mi to również na podział na dzielnice. Wiecie coś na ten temat?

P.S
nie wiem czy to nie będzie błąd wyświetlania na moim komputerze. Podczas przybliżania i oddalania "placki" się nie zmieniają. Po zmianie przybliżenia należy wyłączyć i włączyć warstwę miasta i jest ok.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by Yaper_
Cześć
Czy da się w Waze jakos usunąć zdefiniowany wcześniej punkt pośredni?
Yaper_
Posts: 1
Has thanked: 1 time
Send a message