Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Necə redaktor ola bilərəm?

Post by AzadKainat
Salam. Sizdən xahiş edirəm Azərbaycan xəritəsi üzərindən mənə redaktor hüquqları verəsiniz. Muzzy, Rufat?

AzadKainat
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:17963016

1

Send a message

Post by muzzy555
Salam. Redaktor olmaq çox sadədir. Bundan istənələn veyzer yararlana bilər. Bunun üçün sadəcə Waze map editor-un səhifəsinə keçib, redaktə etməyə başlamaq lazımdır. Redaktə etdikcə redaktorluq səviyyəsi də qalxır.
Nə sual yaransa müraciət edə bilərsiz.
muzzy555
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by muzzy555
Z_drive wrote: Sun Jul 03, 2022 12:51 pm Salam, mən veb səhifədəki redaktora getdiyim yollarda çatışmamazlıqları düzəltməyə çalışıram, amma Save düyməsi aktiv olmur. İzah edə bilərsiz, misal üçün, qırığ yolların birləşdirmək üçün nə etməliyəm? 

Yolları birləşdirmədən əvvəl əmin olun ki, bütün seqmentlər sizin redaktorluq səviyyəsindən yuxarı səviyyədə bloklanmayıb (məsələn, sizin redaktor səviyyəniz 1-dirsə 2-ci və ya 3-cü, 2-dirsə 3-cü...)

muzzy555
Has thanked: 14 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by Z_drive
Salam, mən veb səhifədəki redaktora getdiyim yollarda çatışmamazlıqları düzəltməyə çalışıram, amma Save düyməsi aktiv olmur. İzah edə bilərsiz, misal üçün, qırığ yolların birləşdirmək üçün nə etməliyəm? 
Z_drive
Send a message

Post by Z_drive
Z_drive wrote: Sun Jul 03, 2022 12:51 pm Salam, mən veb səhifədəki redaktora getdiyim yollarda çatışmamazlıqları düzəltməyə çalışıram, amma Save düyməsi aktiv olmur. İzah edə bilərsiz, misal üçün, qırığ yolların birləşdirmək üçün nə etməliyəm? 

Z_drive
Send a message