Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Rokytnice nad Jizerou, Semily Požadavek na odemknutí

Post by radysek1
Ahoj editoři,

Rád bych upravil/a následující segment(y).
Vaši pomoc bych velmi ocenil/a.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =249245487
Důvod: Nová silnice připojující se k bodu křižovatky: ID: 211661192 / GPS: 50.72285826, 15.460486718
Snížení zámku na úroveň: 1

Díky předem,
 
radysek1
Posts: 14

POSTER_ID:18037981

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, nejdříve prosím nakresli novou silnici a pak požádej o její připojení.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, permalink nevede na žádný konkrétní segment. A ani v okolí žádný nový nepřipojený segment nevidím - můžeš to zkusit znovu?

Jinak na základě čeho jsi zde: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =410984111 nastavil rychlost 30 km /h? A proč jsi zapl atribut "nezpevněná" na nezpevněném segmentu?
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
o "zlobení se" nejde. Spíš by to chtělo kouknout na pravidla na české wazeopedii. Případně na školení pro nové editory tamtéř - pomůže ti pochopit základy editování a správně si nastavit editor.

Jinak ten permalink co jsi teď poslal funguje. Já ale myslel ať nakreslíš tu novou cestu, uložíš ji a pošleš permalink ohledně napojení pak.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Co myslíš tím "zakreslil podle GPS souřadnic"? Vyválcováním v aplikaci? Nebo kreslením v editoru? WME (editor) ti dovolí editovat pouze v okolí trasy kterou jsi projel (v návaznosti na level editora je různě široká ta "obalová zóna"). Pokud by ses pokoušel editovat mimo tuto oblast, editor změny nedovolí uložit. Jak to tedy je?
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Tvou projetou trasu vidíš pouze ty, záznamy tras jsou soukromé. Jestli chceš něco připojit a odkázat na to permalinkem, je potřeba nakreslit nový segment prostředky WME.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message


Post by radysek1
Aha, tak to jsem asi udělal něco špatně... Jaký segment konkrétně mám označit a posléze sdílet pomocí permalinku?

Můžeš zkusit ještě tenhle?
https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... =249245487

Jinak k te 30 a nezpevněnému segmentu jsem označil omylem, myslel jsem, že jsem odstranil a neuložil. Teprve se učím se vším pracovat, tak se nezlob :) . Díky.
radysek1
Posts: 14
Send a message

Post by radysek1
Jasný jasný☺️ vím, že to nemusí být úplně dobré, ale jsem takový, že si to prostě musím vše sám naučit a zjistit, jinak i když jsem návody četl, tak se to prostě nenaučím...🙄

Ještě k té cestě - když jsem cestu podle gps souřadnic zakreslil, tak to uložit nešlo... tak asi něco dělám špatně, že?
radysek1
Posts: 14
Send a message

Post by radysek1
Nn, zakreslením v editoru silnici, kterou mám projetou, nejspíše to byla jenom nějaká chybka, která mně nedovolila trasu uložit. Po restartu editoru jsem už zakreslil a úspěšně uložil. Hlavní problém byl hlavně v tom sdílení pomocí permalinku, který jsem poslal. Ale pokud se mi zakreslenou trasu podaří uložit a pomocí permalinku nasdílím zakliknutou, mnou vytvořenou trasu, tak by to mělo asi takto fungovat nebo ne?
radysek1
Posts: 14
Send a message