Kriimsilm ühendas ära, aga väike tähelepanek sulle. Ära joonista teid olemasoleva Google Maps kaardi järgi - see on korralikult nihkes. Tuleks joonistada GPS jälgede järgi või siis installida omale meie Maa-ameti kihid skript siit: https://greasyfork.org/en/scripts/38922 ... kihid/code. Kui skripte pole varem installinud, siis tuleb kõigepealt Tampermonkey installida ja alles siis saab selle Maa-ameti kihid skripti juurde installida. Alati võib abi küsida Slackis, seal spets kanal selle jaoks.APDino66 wrote: ↑Tue Apr 26, 2022 7:21 am Paluks teed ühendada
https://waze.com/et/editor?env=row&lat=58.23307&lon=22.72886&s=20489174487&zoomLevel=18&segments=416280478,326682544
https://waze.com/et/editor?env=row&lat=58.23349&lon=22.72874&s=20489174487&zoomLevel=18&segments=416280363,230703409,416280478,326682544
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Что вы хотите там изменить?m3rciful wrote: ↑Mon May 23, 2022 8:55 am Приветствую всех редакторов!
Мне нужно отредактировать следующие segments.
Ваша помощь будет принята с благодарностью.
Пермалинк: https://waze.com/ru/editor?env=row&lat= ... =295370764
Пояснение:
Понизить блокировку до уровня 1
Заранее благодарю,
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Korras!ribosoom wrote: ↑Fri May 27, 2022 9:38 am Приветствую всех редакторов!
Мне нужно отредактировать следующие segments.
Ваша помощь будет принята с благодарностью.
На данном участке нужно изменить скорость с 90 км/ч на 70 км/ч в направлении А -> В
Пермалинк: https://waze.com/ru/editor?env=row&lat= ... =386403894
Пояснение:
Понизить блокировку до уровня 1
Заранее благодарю,
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Mis sa seal muuta tahad?Karlutsk wrote: ↑Fri Jul 01, 2022 7:35 pm Hi Editors,
I would like to be able to edit the following segments.
Your help will be greatly appreciated.
Permalink: https://waze.com/en-GB/editor?env=row&l ... =363594282
Reason:
Unlock to level: 1
Thank you in advance,
What do you want to change there?
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Tegin muudatused ära ning lisaks kustutasin praeguse Gonsiori 29 HN-i, mis juhendas Gonsiori tänavale. Selle asemele tegin RPP ja sihtkoha panin hoovi keskele ehk siis nüüd läheb paar päeva kuniks muudatused ka rakendusse jõuavad. Aga vaata üle ja anna teada, kas nüüd on parem.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
EeroHe
Hi Editors,
I would like to be able to edit the following segments.
Your help will be greatly appreciated.
Permalink: https://waze.com/et/editor?env=row&lat= ... =300003804
Reason:
Unlock to level: 1
Thank you in advance,
Ma tahan lisada siia ristumise metsateega mis viib Tirbi Puhkemaja (Tirbi Holiday House) juurde. Rullisin uue tee, aga ei saa teha liitumist riigimaanteega. Puhkemaja külalistel oleks lihtsam leida mahapööret.
Muudatused tehtud ja paari päevaga on ka rakenduses olemas.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Tere! Level 2 on see segment tõesti, lisaks on seal sulgemine ning suletud segmentidel muudatusi teha ei saa. Antud olukorras oli ka võimalik sulgemine maha võtta ja ühendus ära teha, sest selle üksiku sulgemise eemaldamine ei tohiks midagi katki teha liikluses. Seega tegin ära ja paari päevaga on muudatus ka rakenduses.katupe wrote: ↑Sat Jul 09, 2022 1:05 pm Hi Editors,
I would like to be able to edit the following segments.
Your help will be greatly appreciated.
Permalink: https://waze.com/tr/editor?env=row&lat= ... omLevel=18
Reason:
Unlock to level: 1
Thank you in advance,
There is a new road that connects viirpuu and optika street. Since the optika street needs level 2, i can not add a node to optika street and connect those streets.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Tere! Teame vägas hästi, et vanalinnas on keeluala ning sellepärast ongi tänavad, kus liiklus keelatud märgitud erateeks ning tehtud ka vastav tsoon vanalinna: "Tallinna Vanalinn", mille leiab seadetest "Tasuliste ja HOV teede load" alt. Ehk siis kui taksojuht või kes iganes otsib marsruuti alasse kuhu ta sõita ei tohi, siis talle kuvatakse ka teade marsruudi juures, et vastav luba on vajalik. Edasi on juba iga ühe enda asi jälgida märke ning nende järgi otsuseid teha. Waze on siiski navigatsiooni äpp ja juhendab alati kohale, sest kohalik tahab ju ka koju. Märkide jälgimine on juba igaühe enda asi ning Waze'is on tehtud kõik selleks, et kui sul ikka luba pole, siis pead kas selle lisama või jääma enne keelumärki seisma.1192dbd3377847a18f8788f75e61d846 wrote: ↑Sun Jul 10, 2022 3:49 pm Hi Editors,
Currently, in oldtown its forbidden to drive on this street, however all the Taxi drivers using Waze then eventually goes to this , and its ILLEGAL,
Please, ask for a Tallin revisor, to fix this road in Oldtown
Permalink: https://waze.com/en-US/editor?env=row&l ... =162583856
Reason:
Unlock to level:
Thank you in advance,
Ka antud kõik, mille välja tõite on märgitud erateeks ning vastava loa olemasolul tohib sinna siiski sõita olenemata kellaajast. Kokkuvõtteks võib öelda, et Waze'is on tehtud kõik selleks, et sinna vanalinna tsooni ei sõidetaks, kui vastavat luba pole, aga nagu näete, siis taksojuhte see ei huvita kuna keegi neid korrale ei kutsu ja trahve ka ei tee.
PS. Meil on Tallinna Transpordiametiga otsekanal olemas ning nende käest meil kahjuks midagi juurde küsida pole.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Seal oli koha uuenduse taotlus, mille ma aktsepteerisin ja ala nati korrastasin, aga kui vaja veel miskit teha, siis kriimsilm lasi luku alla ja saad ise ka korrastada.kriimsilm wrote: ↑Tue Jul 19, 2022 7:50 amLukk sai L1, loe palun Vikipeediat ka, enne kui redigeerima hakkad.world_7zakozgj wrote: ↑Tue Jul 19, 2022 7:47 am Hi Editors,
I would like to be able to edit the following segment(s).
Your help will be greatly appreciated.
Permalink: https://waze.com/editor?env=row&lat=58. ... 6.24694120
Reason:
Unlock to level:
Thank you in advance,
Üldiselt aga kui sooviks ainult koha nime uuendus, siis piisab teha muudatus, mida saavad teha kõik olenemata luku kangusest ja siis keegi kõrgema tasemega editor lihtsalt aktsepteerib muudatused.
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Hi! The place itself was at correct location, but the destination point was missing - this I added now. The Valukoja 10 address points basically to the same place where currently the "Nabuminds" place, but if its possible to respond them that they could create report and we can continue discussing the change/s with them directly.wazecsforum wrote: ↑Wed Jul 27, 2022 3:30 pm Hi,We’ve received a map update request to Waze support and we’re posting here on the user’s behalf. The link to this post will be forwarded for the user to follow up.This is the user’s request:Valukoja 10 address[Permalink (Mandatory)]: https://www.waze.com/en/live-map/directions/ee/harju-maakond/lasnamae/valukoja-10?navigate=yes&to=place.ChIJE595DFfrkkYRaoeEq1vbypc [Request type:Venues/Places updates][The user's request content]Hello! We are writing from NabuMinds. Due huge amount of packages, the couriers are having hard time finding our office because entire block of offices has the same address. Is it possible to change the Nabuminds address into Valukoja 10 address which is in front of valukoja 7? Right now it shows the address of inner garden, which is not the main door.Thanks,The Waze Support team
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... r-N-N5.gifhttps://s.waze.tools/c5s.pngimages/ranks/MapRaider_Badge_63px.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... Tester.png
Re: Lukus teed