Post Reply

Frýdek-Místek, Frýdek-Místek Požadavek na odemknutí

Post by havrosd
Ahoj editoři,

Rád bych upravil/a následující segment(y).
Vaši pomoc bych velmi ocenil/a.

Trvalý odkaz: https://waze.com/cs/editor?env=row&lat= ... omLevel=20
Důvod: proudložit cestu až k budově collou-louky 2440 (elit, autokelly)
Snížení zámku na úroveň:

Díky předem,
 
havrosd
Posts: 6

POSTER_ID:17582672

1

Send a message

Post by b-007
Ahoj,

dokreslil jsem kus cesty k parkovišti u autokelly.
b-007
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1918
Has thanked: 118 times
Been thanked: 372 times
Send a message

Post by Bew1One
havrosd wrote: Tue Sep 20, 2022 5:46 am Stále navigace je přes neprůzedný areál! a také je super, že body za editaci tak získáváte Vy, když chyby v mapě najdou jiní. Jak pak mají ostatní dostat status editora?

 
Změny provedené v mapovém editoru se do mapy ve Waze (a taky v live-mapě) překlápějí procesem aktualizace, který trvá cca 2-3 dny. Do té doby se úpravy uliční sítě ve Waze neprojeví. Co se promítá téměř okamžitě (v řádu minut) je aktualizace míst - ať už úprava názvu nebo jiných detailů a to včetně navigačního bodu. Jen je potřeba dané místo vyhledat znovu po předchozím smazání dříve vyhledaného a lokálně uloženého cíle v aplikaci. Bez onoho vymazání waze-aplikace naviguje stále na v aplikaci uložené původní souřadnice místa.

Editorem je jinak automaticky každý wazer. Editovat ti nikdo nebrání, bude-li to podle pravidel. Někdy je jenom rychlejší a snadnější chybu rovnou opravit než další týden zjišťovat co je cílem a korigovat nováčka bez znalosti pravidel a souvislostí.
Bew1One
Posts: 1630
Answers: 2
Has thanked: 117 times
Been thanked: 249 times
Send a message

Post by havrosd
Stále navigace je přes neprůzedný areál! a také je super, že body za editaci tak získáváte Vy, když chyby v mapě najdou jiní. Jak pak mají ostatní dostat status editora?
havrosd
Posts: 6
Send a message