Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

[L2] Lysá nad Labem, přejmenování/pojmenování ulice

Post by JindNovo
Ahoj,

prosím o drobnou korekci názvu ulice po výstavbě spojky a zaslepení U Stadionu. Vyznačený úsek je pojmenován Průmyslová.

https://waze.com/en-US/editor?env=row&l ... ,402398013

Díky, JN
 
 
JindNovo
Posts: 13
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times

POSTER_ID:17880343

1

Send a message

Post by Bew1One
Ahoj,
na základě jakého zdroje se domníváš že se odkazovaná část ulice jmenuje Průmyslová?
Díky za upřesnění.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
No ono jde o to že město si ulici nemůže "jen tak" pojmenovat. Teda - "může" :) ale to je pak leda neoficiální. Garantem pojmenování ulic je ČUZK.
A ten zatím ulici Průmyslová nezná, viz. - https://vdp.cuzk.cz/vdp/ruian/ulice/vyh ... h=Vyhledat
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Ahoj, chtěl jsem to upravil ale zjistil jsem že je to už hotovo. Můžeš poděkovat wazerovi @jelda který to změnil ale nenamáhal se napsat.
Každopádně je to tedy hotovo, ve waze to bude online během 2-3 dnů s další aktualizací mapy.
Bew
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Klidně, pokud máš povědomí jak to tam vypadá, to nakresli .. a může se to pak připojit. A pak časem učesat. Případně jestli někde najdeš projekt, dá se to udělat i podle něj.
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by Bew1One
Na to jsem úplně zapoměl, vidíš ... Už se tam objevilo hlášení, tak jsem to "schematicky" zakreslil. Ale ty obchody můžeš klidně přidat z místa přímo z aplikace včetně fotky. To určitě fungovat bude. A pak to můžeme v editoru "doučesat".
Bew1One
Posts: 2101
Answers: 2
Has thanked: 122 times
Been thanked: 312 times
Send a message

Post by JindNovo
Nazval bych to místní znalostí, ale je to spíše založeno na příspěvcích města na jejich FB stránce.

Příklad:


Nutno ale dodat, že se občas sami rozchází. Někdy to označují jako spojku mezi Jedličkovou a Průmyslovou, třeba zde:


Na webových stránkách města se cokoliv, natož zpětně, špatně hledá, ale mohu se také pokusit.

Případně můžeme počkat, až se během letošního roku dostaví OC Lysá vč. Tesco, na jaké bude adrese. 
 
JindNovo
Posts: 13
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by JindNovo
Rozumím a beru.

Tak alespoň odstranit pojmenování toho kousku napojeného na Jedličkovu, co zbyl po zaslepení. U Stadionu je jen ta "svislá" podél něj. 
 

//Edit: Po přihlášení v počítači vidím, že to už bylo uděláno včera. V tom případě hotovo, počkáme na oficialitu.
 
JindNovo
Posts: 13
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message


Post by JindNovo
Děkuji oboum, i za snahu doplnit.

Koukám, že mezitím i zmizel "les" na pozemku Tesca, kde bude pozítří Tesco i otevřené, včetně dalších obchodů. Jsem zvědav, kdo případně dokreslí dle odhadu umístění (:
JindNovo
Posts: 13
Has thanked: 5 times
Been thanked: 3 times
Send a message