Skaje, Podlaskie - Nieoznaczona nieutwardzona droga
Jechałem tamtędy około 2 tygodnie temu, ale Waze nie pozwala mi na poprawkę tego w edytorze. W miejscowości Skaje, Podlaskie, Polska jest nieoznaczona nieutwardzona droga, na której spokojnie można zawisnąć autem o niskim zawieszeniu przez koleiny. Czy mógłby to ktoś poprawić, żeby nawigacja nikogo nie wyprowadziła "w pole" jak mnie?
https://waze.com/en-US/editor?env=row&l ... omLevel=17 (poprawiony link)
ID segmentów: 276232512, 276232427, 276232426 W załączniku screenshot z mapą - na czerwono odcinek który na 100% jest nieutwardzony. Rozgałęzienie na środku też nie było utwardzone, ale nie wiem jak dalej (niezaznaczony fragment).
https://waze.com/en-US/editor?env=row&l ... omLevel=17 (poprawiony link)
ID segmentów: 276232512, 276232427, 276232426 W załączniku screenshot z mapą - na czerwono odcinek który na 100% jest nieutwardzony. Rozgałęzienie na środku też nie było utwardzone, ale nie wiem jak dalej (niezaznaczony fragment).
Re: Skaje, Podlaskie - Nieoznaczona nieutwardzona droga