Vreemde route
Goedemiddag,
Ik had eerder al een topic aangemaakt over een relatief vreemde route die door Waze werd aangedragen (zonder noemens waardige files en/of werkzaamheden) op mijn standaard woon-werk route. Dit was ten tijde van de kerstvakantie en dus makkelijk te controleren door het niet aanwezig zijn van files. Na de kerstvakantie waren er weer files en is het natuurlijk een stuk lastiger te bepalen wat de logische route is, maar Waze leek die in ieder geval te geven.
Nou ben ik kort geleden ook naar Disney geweest en kreeg ik een route via Brussel. Niet het meeste om, maar ben gewend de route Antwerpen -> Lille -> Parijs aan te rijden aangezien dit verre weg het snelste is.
Ik nam afgelopen woensdag avond (om files e.d. te vermijden) de proef op de som en had meerdere apps gedownload, een oud vakantie adres ingevoerd en de routes naast elkaar gezet (zie ook bijlages). Los van de verschillen in verwachte reistijden per app, is Waze eigenlijk de enige die afwijkt in België en mij dus wederom via Brussel zou sturen. Ik kon geen bijzonderheden vinden of mogelijke werkzaamheden/vertraging in België.
BTW: Google maps gaf ook de gebruikelijke route aan maar kwam erachter dat ik het screenshot van Google maps niet heb gemaakt. Tevens heb ik van alles apps de laatste versies en is ook mijn telefoon (iPhone 13) ook up to date!
Hebben jullie enig idee?
Ik had eerder al een topic aangemaakt over een relatief vreemde route die door Waze werd aangedragen (zonder noemens waardige files en/of werkzaamheden) op mijn standaard woon-werk route. Dit was ten tijde van de kerstvakantie en dus makkelijk te controleren door het niet aanwezig zijn van files. Na de kerstvakantie waren er weer files en is het natuurlijk een stuk lastiger te bepalen wat de logische route is, maar Waze leek die in ieder geval te geven.
Nou ben ik kort geleden ook naar Disney geweest en kreeg ik een route via Brussel. Niet het meeste om, maar ben gewend de route Antwerpen -> Lille -> Parijs aan te rijden aangezien dit verre weg het snelste is.
Ik nam afgelopen woensdag avond (om files e.d. te vermijden) de proef op de som en had meerdere apps gedownload, een oud vakantie adres ingevoerd en de routes naast elkaar gezet (zie ook bijlages). Los van de verschillen in verwachte reistijden per app, is Waze eigenlijk de enige die afwijkt in België en mij dus wederom via Brussel zou sturen. Ik kon geen bijzonderheden vinden of mogelijke werkzaamheden/vertraging in België.
BTW: Google maps gaf ook de gebruikelijke route aan maar kwam erachter dat ik het screenshot van Google maps niet heb gemaakt. Tevens heb ik van alles apps de laatste versies en is ook mijn telefoon (iPhone 13) ook up to date!
Hebben jullie enig idee?
Re: Vreemde route