Post by Olestas
Njā.. tur amerikāņu forumā jau vesels strīds iet par tiem jaunumiem.. daži grosās pamest rediģēšanu.
Vismaz parastos ceļus un P, V varētu nelokot.

Šeit arī vajadzētu atvērt:

https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... TTTFTTTTFT
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Nezināju par privātajiem..tad nāksies pie visām privātmājām likt dirt road... NU lai ir.

Instigater, unlock šeit lūdzu https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =150794618
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message


Post by Olestas
Insti, es skatos, tu kaut ko tur parediģējis.. bet kaut kāds šķībs tas P ceļš palicis, un ne visus savienoji :D
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Man ar besī tas gļuks ar sinhro. Es pirmo reizi nesen tikai saskāros.. mēģināju nepareizo iekškvartāla ceļu pārtaisīt.. it kā pamainīju.. bet skatos nav. Tad mēģināju dzēst, bet man kaut ko bļauj, ka nav piekļuves vai kļūda. I vēru citos brauzeros.. i atjaunoju. Jau uzrakstīju veselu petīciju ar linku.. bet kamēr to visu darīju, viss atjaunojās :D
Bet vispār pēdējā laikā bremzē nežēlīgi tas editors :(

Par tiem nosaukumiem - kā var redzēt, es neesmu tos ceļus rediģējis. Nomainīšu. Tātad jāraksta ir: Otrie Dubeņi vai Otrie Dubeņi, Grobiņas nov?

Starp citu, es vienmēr lietoju šo formu, lai paziņot, ka baigi bremzē editors vai nerāda slāņus.

https://docs.google.com/spreadsheet/vie ... dU8zZmc6MQ
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Johaidi.. es šodien no rīta braucu.. tāds haoss. Tur pat zīmes nav uzlikuši! Beigās no divām rindā, kā parasti, veidojās viena.. daži mēģināja griezties pa kreisi...

Tagad to bijušo kreiso var laikam dzēst nost.. otrā josla aizstāj divas vidējās reālās. Vispār tur vēl ir trešā joslā, tikai pa labi. Un tas ceļš kas iet paralēli tiltam īstenībā uz to joslu virzās, un no viņa nedrīkstētu braukt taisni, bet tikai pa labi.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Nesaprotu, kāpēc joprojām nav izliktas zīmes tilta sākumā un arī pie tā pagrieziena???
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
NJā.. bet tas ir tilta galā.. it kā vajadzētu tilta sākumā paziņot, ka pagrieziens vairs nav.. un josla arī nav lietojama.. šodien baigais sastrēgums bija atkal.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Būtu forši (un loģiski), ja viņi beigās uztaisa divas kreisās joslas tikai uz priekšu, un divas labās tikai pa labi. Un protams sabiedriskajam arī uz priekšu pa vienu labo.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
Ou, kādā veidā tu ar viņiem sazinies?
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message