Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by wirdous
hlaseni o policajtech asi dal zrovna v tu chvili nekdo pred tebou. protoze jinak se zobrazuji upozorneni jestli se nepletu 500 m pred tebou.a vydrzi tam na tom miste 30 min. kdyz ale das podekovani autorovi tak se to prodlouzi o dalsich 15min
takze odpoved na tvoji otazku - nejde to nastavit
wirdous
Area Manager
Area Manager
Posts: 108
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by world_1q77d1tq
Dobrý den,
nepřišel jsem prosím na to, jak naplánovat cestu z CZ do Řecka s více jak jednou zastávkou na vybraných místech (čerpacích stanicích),
Lze toto prosím?

Díky.
world_1q77d1tq
Posts: 1
Send a message

Post by world_64vyxmrw
Počítá aplikace kilometry, i když nikde nenaviguje? tzv. ji mám jenom otevřenou na mapě?
world_64vyxmrw
Posts: 1
Send a message

Post by world_cqippuaa
ako odtsranim dva posledne riadky z navigacie ?

chem mat navigaciu cez celu obrazovku bez vyhladavania a moj waze dik

https://i.ibb.co/DLqnvHz/20210101-154344.jpg
world_cqippuaa
Posts: 2
Send a message

Post by world_cqippuaa
to je jasne ale ja chcem chodit s navigaciou len tak aby som videl hliadky a wazerov..nehladam konkretnyu trasu..zapnem si radio a pobezi mi navigacia cez celu obrazovku...ale v nastaveniach som to nenasiel
world_cqippuaa
Posts: 2
Send a message

Post by world_j2fk14lv
Je mozne nejak zmenit jmeno (login) a zachovat si body? (omylem sem si nechal od servru znovu zaslat heslo a on mi zmenil i jmeno, je nezapamatovatelne :( ). Nasel jsem moznost zmenit akorat heslo a emailovou adresu.
Dekuju, Petr
world_j2fk14lv
Posts: 9
Send a message

Post by world_j2fk14lv
Po jake dobe se projevi orava v mape (zakaz odboceni) v mobilu, respektive jak ji aktualizovat? Oprava byla provedena 1.1.2014, na editoru mapy je to uz spravne.

aktualizaci provadim v mobilu:

nastaveni - rozsirene - prenos dat - aktualizovat mapu v okoli (jak velke to okoli je?)

navigaci pry provadi vzdy podle aktualnich podminek provozu
world_j2fk14lv
Posts: 9
Send a message

Post by world_j2fk14lv
diky, skusim skontrolovat pristi tydem, :) zacatecnicka iniciativa a nedockavost :)
world_j2fk14lv
Posts: 9
Send a message

Post by world_kirdt6fz
Zdravím,

Waze už nějakou dobu používám v autě, ale vloni jsem začal i na motorce. Patřím mezi motorkáře, kteří jezdí jenom delší trasy (ne méně, než 100-300km při vyjížďce) a kteří jezdí hlavně pro radost, tedy mimo dálnice a rádi se kochají okolo. Když ale Waze kochajícího se motorkáře vede po silnicích, kde místo pěkné přírody musí sledovat díry v silnici, aby mu neupadlo kolo, je požitek z jízdy a bohužel i z použití aplikace strmě klesající.

Bylo by fajn, kdyby bylo v motorkářském módu možné označit silnici palcem nahoru nebo dolů podle kvality pozemní komunikace. Podle toho by pak byly uživateli v motorbike módu trasy nabízeny. Ze zkušenosti věřím, že by takovou feature ocenili nejen u nás a sousedním Polsku.

1. Existuje už taková funkce?
2. Pokud ne, existuje nějaký seznam návrhovaných Waze features, kam takový návrh připsat, nebo je možnost někoho konkrétně z Motorbike mode týmu kontaktovat?
world_kirdt6fz
Posts: 1
Send a message

Post by world_s4pwtg2y
Ahoj, jak se nahlasuje radar? Po kliknuti na to oranzove tlacitko mi to vyjede nabidku, ale kamery tam nejsou, je tam jen policie.
world_s4pwtg2y
Posts: 2
Send a message