Palun ühendada teega nr 148 https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =378915794
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =165190862
Kas keegi saaks need "Kääpa" nimed ära kustutada?
Kas keegi saaks need "Kääpa" nimed ära kustutada?
Ma olen seal kandis sõitnud küll, aga mul jääb pisut puudu, et seda kohta muuta saaks.zCougar wrote:Miks sa seda ise ei tee? Ükski tee pole lukus. Pealegi ohanimesid me ei kustuta vaid lisame taha maakonna nime. Sellest on siin juttu olnud ja iga kaardi edija on ka kindlasti seda juba kaardil näinud. Lisasin wikisse ka. Praegu see koht muudetud.Volum1 wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... =165190862
Kas keegi saaks need "Kääpa" nimed ära kustutada?
--
Cougar
/Ohh, olen level 2 nüüd, probleeme pole.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =163535409 See tee on ühesuunaline. Neljarealiselt maanteelt kuni esimese ristmikuni on üks suund.
Sikupilli keskuse juurest jäänud üks vasakpöörde võimalus Trtu poole jäänud märkimata, samuti saab sealt otse Fahle resto juurde foori alt Tartu mnt-st risti üle.
https://world.waze.com/editor/?lon=24.8 ... 9040073752
https://world.waze.com/editor/?lon=24.8 ... 9040073752
Nii ... leidsin permalinki nupu üles
Õige koht: https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... =177456354
Peace!
Õige koht: https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... =177456354
Peace!
Re: Lukus teed (kuni L3)