Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Neukoncene segmenty (typicky na sidliskach)

Post by
Ako tak prechadzam moju EA, aby som prekontroloval a doplnil CS, narazil som na dost rozsireny fenomen: neukoncene segmenty, typickym prikladom su sidliska a slepe ulice. Ako napr. tu v Martine (vsetky "limetky su neukoncene"):
http://dl.dropbox.com/u/56270123/Waze/no_ends.jpg
Vieme, ze routovanie z a na taketo segmenty nefunguje (resp. minimlane "blbne")... Skuste sa tomu trosku vo svojich oblastiach povenovat (robim co viem, ale je toho sakra za vela :o ). Je skoda mat v mape detailne sidliska, na ktore sa v konecnom dosledku nebude dat navigovat...
Kto este nepozna, dobra pomocka na to (a nie len na to) je tato extension do Chrome

POSTER_ID:6670802

1

Send a message

Blekota
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by BohusM
MikeshCZ wrote:Akorát, že tyto možnosti jsou pouze pro Area Managers :(
[_] Recently Edited (Green)
[_] Filter by Editor:
[_] Filter by City:
[_] Unterminated Roads
Tiež som bol chvíľu smutný, že je to len pre AM, ale dnes som zistil, že je to aj pre šikovných, ktorí si dokážu upraviť skript ;-). Vo verzii skriptu 1.5 stačí na 964. riadku zameniť 3 za 1.

Hľadať neukončené segmenty by podľa mňa mali vedieť všetci, tak nerozumiem, prečo je to v skripte povolené len od úrovne editácie 3.
BohusM
Posts: 59
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by Chalupari
Opravdu super skript ;) Zapnul jsem si ho na Prahu a je toho tam mraky, tak huraaa klikat :)

http://www4.picturepush.com/photo/a/10066397/800/Anonymous/no-ends.jpg
Chalupari
Posts: 20
Send a message
Waze 3.5.1.4 & HTC Z715e

Post by dzajro
Ja som skoncil pri nainstalovani chromu pre mac. Pod nim ten script funguje bez dodatocnej snahy. Hold, cesta mensieho odporu ;)
dzajro
Posts: 21
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by jakudo
Ahojte,

poradil by mi někdo, jak tento script implementovat do prohlížeče Safari v Macu?

Díky za jakoukoliv radu:)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Koukl jsem na to a nejsem si jist, jak by mi to mohlo pomoct (můžeš mě nakopnout trošku víc?)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
ok, zkusím to nějak pořešit. Dik za radu:)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by jakudo
Já vím, to mě taky napadlo, ale to je ta úplně nejposlednější možnost, co udělat. Nechce se mi počítač zaplácávat nepotřebnýma věcma. Do teď jsem ten scrip nepotřeboval, tak pokud ho nerozchodím v Safari, tak ho holt nebudu potřebovat vůbec :)
jakudo
Posts: 299
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by MagicOfLA
... a nedá mi to.... ;)

Než aby oni naprogramovali, že v prípade segmentu len s jedným junctionom tento bralo rovno ako východzí smer, radšej tu my cvičíme s nezmyselnými križovatkami na kraji poľa... lebo waze :roll:

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Vystrel od boku... Greasemonkey?
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message