Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Kolejny update z Binga

Post by Krzysztof1964
Bing ponownie poprawił pokrycie naszego kraju swoimi aerialami. Nowymi zdjęciami pokryty jest m. in. prawie cały Wolin, lubuskie, środkowe wybrzeże. Zauważyłem też nowe zdjęcia w centrum kraju. Będzie co edytować.
Krzysztof1964
Country Manager
Country Manager
Posts: 209
Has thanked: 39 times
Been thanked: 38 times

POSTER_ID:2381901

1

Send a message

Post by andrzej0713
Kaszuby mogli by też troche popstrykać
andrzej0713
Posts: 7
Send a message

Post by baranica
Mogli by w końcu dodać Częstochowę, nie mam kasy na paliwo żeby jeździć po bocznych drogach ;)
baranica
Area Manager
Area Manager
Posts: 132
Has thanked: 7 times
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by deadeyye
Odświeżył też mapy Jaworzna na bardzo aktualne (na oko mniej niż 2 miesiące), a centralny Śląsk dalej jest wielką rozmazaną plamą :(
deadeyye
Posts: 129
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by deadeyye
My bad, faktycznie to rondo na Osiedlu Stałym zlikwidowali już pół roku temu, a wydawało mi się że mniej (bo już jest na tych zdjęciach ta zmiana). Nie zmienia to faktu, że na na terenie Śląska bardzo brakuje jakichkolwiek normalnych map, biorać pod uwagę że to największy obszar metropolitarny w Europie Centralno-wschodniej :D
deadeyye
Posts: 129
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by deadeyye
yazz007 wrote:Ja zgłosiłem w swojej okolicy update map Binga korzystając z formularza, który jest podawany w Wiki:
Outdated Aerials

Dość szybko (po 2-4 dniach) pojawiły zdjęcia z 2010/11.
ja zgłaszałem tam już dawno i niestety nie ma :D Wschodnie Katowice i Sosnowiec znajdują się w 'dziurze' pomiędzy dwoma zdjęciami dobrej jakości, które były chyba zrobione za szeroko i tutaj w ogóle nie ma czytelnych zdjęć, tylko rozmazana zieleń.
deadeyye
Posts: 129
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by deadeyye
Niestety Polski nie robi MS osobiście, tylko mają partnera który robi zdjęcia wg potrzeb, a MS je dostaje i publikuje tylko. Projekt w którym MS robi bardzo szybko zdjęcia olbrzymich terenów z dużą dokładnością dotyczy tylko zachodniej europy i stanów na razie :( Rozmawiałem z technikiem Binga i powiedział że mapy dokładniejsze mapy Śląska na pewno będą, ale nie są w stanie powiedzieć kiedy, bo to zależy od dostawcy.

A póki co jedyne aktualne zdjęcia satelitarne Śląska są dostępne w... Apple Maps :D Jedyna zaleta walki Apple z Google.
deadeyye
Posts: 129
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by deadeyye
Dla mnie zdecydowanie najlepszy, wreszcie są zdjęcia centralnego Śląska! :)
deadeyye
Posts: 129
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by FishRman
U mnie po update niestety masa chmur nad południową Łodzią ;)
Ale niech aktrualizują :)
FishRman
Posts: 22
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by ireun
Ej, mógłby mi ktoś podesłać link do takiej mapy binga, gdzie dało by się sprawdzić pokrycie map.. Wiem, że gdzieś tu był ten link ale nie mogę go znaleźć..
ireun
Posts: 26
Send a message