Post by GinBook
lubokendra wrote:Cim to je, ze clovek pri tom vie presediet tolko casu? ;)
Zima! Zacne jaro a budou jine povinnosti.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Nemuze. Ma povoleno jen svoje AM.

Rekneme ze L5 ma za zasluhy.
CM bude az dosahne 200K editaci
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
LiborA wrote:Ještě takový hloupý dotaz, protože nemám datový roaming, tak nemám "naježděny" ve Waze kilometry v sousedním Něměcku. Dřív jsem to editoval přes Cartouche, kde to šlo, ale ve WME to bohužel nejde. Napadlo mne, že řešením by bylo si požádat o AM práva právě na ty úseky území ČR s přesahem do SRN, kde to znám. Takže se ptám, zda to má vůbec smysl a mají Němci nějaký self-management jako my?


Ano, maji. Ale ted po zmenach v reorganizaci to muze byt trochu jinak.

Na povoleni AM je tu Zirland a asi on by musel vyjednat povoleni. Ale zase naopak reknu, poptej se primo u kolegu v NSR, tam je tolik prace ze v tom nevidim problem aby ti neumoznili editovat.

Sam mam ted po Nemecku otevrene EA. Je tam prace na po....
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
LiborA wrote:
GinBook wrote:... poptej se primo u kolegu v NSR, tam je tolik prace ze v tom nevidim problem aby ti neumoznili editovat.

Sam mam ted po Nemecku otevrene EA. Je tam prace na po....
Já vím, už jsem s nimi pár věcí řešil, bohužel moje němčina není zrovna na špičkové úrovni, takže to je občas dost složité dohadování. Máš konkrétní jméno na koho se obrátit?
http://world.waze.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=31166

Je tam hned v prvním příspěvku odkaz na formulář. Sice tě ti hodí do Wiki, ale tam je další odkaz na formulář. viz.

Vyplníš, napíšeš nějaký komentář. (Kluci umí i anglicky).
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
e877246ccd wrote:Dakujem.
Nechapem ale, podlo coho to vybera velkost "oblasti". Stred je ocividne stred permalinku, ktory som pripojil k ziadosti. Kym z prveho permalinku som dostal pouzitelnu AM oblast (aj ked podstatne mensiu ako to co vidim ja na monitore [1920x1200]), tak druhy permalink sa mi najprv zdalo, ze vobec nepresiel. Nakoniec som ho nasiel -- mam tam zaramovany malinky obdlznik pola medzi Pernekom a Malackami (cca. tam, kde bol stred mojho permalinku). Ako keby ten druhy permalink nahadzoval niekto rozlisenim tak 320x200. :(
Edit: teraz pozeram, ze ani ten stred nesedi. Stred permalinku som mal niekde v Nizkych Karpatoch...


Bohuzel tak nejak to porad bastli.
Uz jsme zminovali tusim v teto diskuzi jak to udelat aby AM oblasti navazovaly na sebe. A i presto to obcas nevyjde. Sam mam nekolik ruznych milimetrovych prouzku mezi AM. Hold nekdy budu muset zazadat o AM na techto kousickach ktere mi zbastlili. Tusim ze to ma takto vice lidi. Jednou se mi tedy stalo, ze to sami od sebe doladili.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jeden jediny dotaz. O jak velkou plochu muzu zazadat?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Navic by se mohli nastavit pravidla pro novacky, pokrocile ohledne velikosti uzemi. A popr jine pravidla, ktere by mohly byt napsane v dokumentu.

A pote je upozornit na zapis ve foru " Seznam editoru"
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
porubcan wrote:
tex232 wrote:Proč tam dávat 4 souřadnice? Žádáme přece o čtverec nebo obdélník ale ne nějaký patvar...
Nepravidelný štvoruholnik je podľa mňa praktickejši ako obdĺžnik. Pri žiadosti o AM umožní aspoň trochu reflektovať geologické a geopoliticke členenie...

Nakonec jsme po tom volaly dlouho. Je super, že to jde.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
gabiX87 wrote:Zdravim,

chcel by som poziadat o AM v oblasti Roznava , Plesivec [SK]. V Plesivci chyba vacsina ulic , satelitne zabery uplne chybaju pri zoome na dedinu , neda sa vobec rozoznat co kde je , no nastastie tu byvam a poznam ulice naspamet. Na mnoho ulic nemam level ,nema ich kto opravit. V Roznave to iste. Cislovanie domov....ehm asi necham tak. Nedaju sa dat viac cisel na jednu stranu ulice, hlavne ked blok ma 6 vchodov je to problem. Kym nebudu aktualizovane satelitne snimky pre Plesivec, spravim co sa da naslepo. Roznava ma dobre sat. snimky ,ale potrebuje opravy a doplnit mnoho veci. Chcelo by to aspon L3 ,hoci niektore streets su az L5 , su v offsete a neda sa s nimi pohnut.

Viem ,ze som novacik. Zaoberal by som sa vyhradne Roznavou a Plesivcom a okolitymi dedinami.
Je uz niekto kto ma na starosti RV a okolie?

https://world.waze.com/editor/?lon=20.4 ... TTTTTTTTFT

Points : 15990
Map Updates: 1752
Driving Alerts: 33
Existing Kilometers: 2000.167
Forum posts: tento je prvy ;)

OT: Chcem sa opytat ,preco su ulice v offsete so sat. mapu ? (fotene z boku?) :?:

Prosim te , precti si poslednich 13 prispevku v tomto tematu. Tim bych zacal.

V prvnim prispevku je podminka 2000 editaci jestli se nepletu, ale to je vec Guriho jak se rozhodne.

Ikdyz budes L3, tak s L5 stejne nepohnes.
Ulice muzes kreslit i jako L1 a popripade zazadat o dodatecne pripojeni na zamknutou ulici zde na foru.

Precti si pravidla na WIKI a procti nase forum.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Mne slo hlavne o to, ze od rana je zmenen postup zadosti o AM. Proto jsem psal precist spetne diskuzi. Ted se zada pres dokument. Je to caa o 15 prispevku spatky od Guriho. A tam je odkaz na ten dokument.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message