Nope...de weg is is ongeveer de grens, maar dit deel (vanaf N52) word in viamichelin als Leuven aangegeven tot de grens met Korbeek-Lo...petervdveen wrote: Manuel,
Klopt deze stadsnaam?
Zoiets?elixdreamer wrote: Kan er iemand de pijltjes juist zetten je mag hier links en rechts =)
Als je verder de Afrikalaan naar beneden gaat lopen ga je zien dat er nog zijn.
Doneelixdreamer wrote: Kan er iemand de pijltjes goedzetten? deze afslagen zijn beiden mogelijk.
Je hebt goed opgelet!elixdreamer wrote: Dat N403 Major en Minor is gade mij toch ne keer moeten uitlegge ze gasten
De N403 kruist de Belgische-Nederlandse grens, waar hij als N290 verder gaat. In Nederland zijn N1-N400 Major. Volgens de regels zou dus bij de grens de weg over moeten gaan in een minor, maar deze weg sluit aan op een de E34. Het ziet er wat netter uit om deze tot daar als major door te laten lopen. Het scheelt ook een penalty voor het wisselen van wegtype, al zal deze waarschijnlijk niet echt merkbaar zijn want major en minor worden gelijk behandeld in de routing...
Er is hier dus gekozen voor een uitzondering....die zouden er waarschijnlijk meerdere kunnen of moeten zijn rondom de grensovergangen, maar daar heeft nog niemand tijd voor gehad denk ik
First is unlocked.Laurentwb wrote:Could someone unlock the following streets ?
What would you like to see changed at the second link?
er is het e.e.a. fout gegaan met het editten van posts heb ik het idee....Zou je nu eens kunnen kijken naar het linker deel? Service road zag ik al niet meer....heb toch even e.e.a. nog aangepast/vereenvoudigd....Zijn de rijrichtingen ten opzichte van streetview veranderd? De situatie komt niet echt overeen namelijk....De 'primary' loopt nu in ieder geval wat soepeler en die gekke turns zijn zo ook wat realistischer....MichaelTorfs wrote:@Peter
Wat wil je bereiken met het stukje serviceroad Frankerlei?
-> Hier mag enkel de bus rechtdoor rijden, beter weghalen?
Jezusstraat staat als pedistrian boardwalk aangegeven, maar niet op 'unknown'. TR's zijn ook ingesteld...
-> aangepast
Deze 2 segmenten mogen wat mij betreft gewoon als street ingegeven worden...die lopen tenslotte toch niet verder...
-> klopt, aangepast
vanaf dit segment naar Kipdropbrug is een turn die mag. Dit ziet er wel vreemd uit...Ik wil het wel een beetje aanpassen, maar misschien een goed leermoment?
-> ziet er inderdaad wat vreemd uit, al denk ik wel dat het klopt. Ik had het zo opgelost, komende van Kipdorpbrug om rechts in te slaan in de Molenbergstraat moet je niet eerst naar links draaien om dan rechts te gaan. Om van Kipdorpbrug rechtdoor te gaan naar Sint-Jabosmarkt wilde ik ervoor zorgen dat er geen turn is.
Unlockeddarkneon wrote: unlocken aub, is aangepast aan de verouderde aireal. Ik pas het aan naar de nieuwe situatie
ChangedLaurentwb wrote: In the city name, please replace the "/" with "|" . That's all.
De laatste heb ik aangepast. De andere 2 is me niet helemaal duidelijk wat er moet gebeuren. Aangezien het ramps zijn, willen we proberen deze gelockt te laten. En Peter heeft deze onlangs nog aangepast.
Re: Requests for map modifications (UR-topic)