Nüüd L2vutaur wrote:Palun teed märkida L2 lukkuga.
Vaja parandused teha
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =160874371
images/ranks/MapRaider_Badge_63px.png
https://lh3.googleusercontent.com/iy9F- ... b-Y=s70-nohttps://www.waze.com/wiki/images/8/8a/W ... 50k_5c.png
https://lh3.googleusercontent.com/iy9F- ... b-Y=s70-nohttps://www.waze.com/wiki/images/8/8a/W ... 50k_5c.png
Paides on seoses tee-ehitusega mõned liikluse ümberkorraldused.
Segmentide 335162067 ja 104085700 vahel ei ole enam ühendust:
https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... =335162067
selle asemel ehitati uus tänav:
https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... =343711810
Sellist ringteed Mõisa teel ei ole olemas ja ei paista, et keegi lähiajal ehitaks ka:
https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... ,214527297
Isegi see ringiga liituv kõrvaltee on nii kinni kasvanud, et pmst pole seal kuhugi pöörata.
PS. Millegipärast on peale uusi satelliidipilte foto ja teede kaart nihkesse läinud... Kas seda on võimalik kuidagi suures plaanis korrigeerida?
Segmentide 335162067 ja 104085700 vahel ei ole enam ühendust:
https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... =335162067
selle asemel ehitati uus tänav:
https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... =343711810
Sellist ringteed Mõisa teel ei ole olemas ja ei paista, et keegi lähiajal ehitaks ka:
https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... ,214527297
Isegi see ringiga liituv kõrvaltee on nii kinni kasvanud, et pmst pole seal kuhugi pöörata.
PS. Millegipärast on peale uusi satelliidipilte foto ja teede kaart nihkesse läinud... Kas seda on võimalik kuidagi suures plaanis korrigeerida?
Seda vana teed mööda ei saa enam sõita, enamus on juba üleski võetud: https://www.waze.com/et/editor?env=row& ... ,381781264
Sõit käib juba üle uue viadukti, aga mahapöörded ei ole veel ametlikult lubatud.
Sõit käib juba üle uue viadukti, aga mahapöörded ei ole veel ametlikult lubatud.
Tallinnas, Narva mnt ja Vilmsi ristmik on kellegi poolt lukku pandud: All Connections disabled, ID: 97552299. Seal juba pikemat aega viga sees (Narva maanteel Pirita suunas liikumine ära keelatud) ja seetõttu kesklinnas navigeerimine ebaloogiline. Kas kellelgi on piisavalt õigusi see koht ära parandada ja siis võiks ta uuesti lukku panna.
Kuna teema on nii f...ng laiaks läinud, et ei viitsinud tõesti tervet 88 lehte läbi lugeda, seega ehk oskab keegi kohe puusalt tulistada, et kas on ka kuskil pandud tasemed teedele, et mis taseme lukustusega peaks või võiks mõni tee/tänav olla? Palju teid ja tänavaid on lukus, kus tõesti võiks veel ligi pääseda.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =252245927 - Staadioni tänavalt Juhkentali on vasakpööre keelatud tööpäeviti 8-18. Juhkentali level 3 luku tõttu ei saa ma ise vist neid piiranguid sinna panna.
Permalink
Pärnu mnt-lt, suunaga linna poole tohib teha vasakpöörde sinna pargi ja reisi parklasse. Sealt tohib välja keerata paremale ja vasemale ja sinna tohib teha parempöörde Pärnu mnt-lt (praegu keelatud millegi pärast).
Pärnu mnt-lt, suunaga linna poole tohib teha vasakpöörde sinna pargi ja reisi parklasse. Sealt tohib välja keerata paremale ja vasemale ja sinna tohib teha parempöörde Pärnu mnt-lt (praegu keelatud millegi pärast).
https://www.waze.com/wiki/images/5/5a/W ... M_only.png
Area Manager: Tallinn, Estonia
Phone: Samsung Galaxy S IV, Android: latest & greatest.
In car companion: Samsung Galaxy Tab 2 10".
Area Manager: Tallinn, Estonia
Phone: Samsung Galaxy S IV, Android: latest & greatest.
In car companion: Samsung Galaxy Tab 2 10".
Ühendada
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =325968513
-Edit-
Palun muuta tänava nimi Lina tänavaks.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =163154580
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =325968513
-Edit-
Palun muuta tänava nimi Lina tänavaks.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =163154580
Re: Lukus teed