Čerpací stanice v ČR
Post by GinBook
Zirland wrote:
GinBook wrote:Co kdyby jsme udělali ještě jedno přišpendlené téma, kde by jsme si psali kde chybí ČS když to zjistíme.
A z důvodu nemožnosti ji sami zakreslit tady hazeli permalinky a informaci: GPS, provozovatel atd...

Nakonec poslední instance Zirland to může dokreslovat, když na daném místě nemůžeme my.
Podle mne to sice není úplně košer, ale zase by jsme jich pár dodělali.
Já proti tomu nic nemám, vzpomínám si, že jsem ti to nabízel v minulosti a ty jsi řekl, že na co prcáš, než abys někde vypisoval permalinky.
:lol:
ANO ANO vím o tom. :oops: Já nepsal, že na to prc... já psal... ale to je jedno.
Chvilku jsem přemýšlel jesli to tu mám napsat, že jsem to odmítnul dělat. Ale hold někdy je potřeba spolknout hrdost a rozervat se pro kolektiv.

Je to věc která by mě potěšila kdyby se dotáhla do konce.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Já ti budu možná oponovat. Když jsem delal i malinkata mestečka v Německu, tak aniž by byly nejak pojmenovane, oznacene ulice, a existujici děniny tak vzdy tam meli malinkatej obdelnicek ci obdelnicky s GASstation.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
steinj wrote:Aha tak zřejmě je nějak hromadně převedli do waze. Pochybuju zě to dělal někdo ručně.
dost pravděpodobně bo kolikrat to vubec nesedelo z ostatníma mapama ktere jsou v Nemecku dostupné. Ale do toho ja jsem jim nezasahoval. A navic, prakticky nikde nebyly udelane prijezdove cesty.

Takze bud to dělal automat nebo nejakym programem z dostupnym seznamem s GPS body to nabouchali ručně hlava nehlava.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
vitj wrote:
GinBook wrote:Co kdyby jsme udělali ještě jedno přišpendlené téma, kde by jsme si psali kde chybí ČS když to zjistíme.
A z důvodu nemožnosti ji sami zakreslit tady hazeli permalinky a informaci: GPS, provozovatel atd...

Nakonec poslední instance Zirland to může dokreslovat, když na daném místě nemůžeme my.
Podle mne to sice není úplně košer, ale zase by jsme jich pár dodělali.
Nebylo by lepší přidat to do souboru a v poznámce dát dohodnutý příznak, aby bylo jasné, ze se má pumpa editovat? Bylo by tak všechno lehce evidované a prehlednejsi nez ve vlákně na fóru.

Odesláno z mého GT-I9100 pomocí Tapatalk 2
to by slo. dat tam permalink jako vzdy do posledního sloupce a do poznamek info ze se ma dodelat.
Ale mam pocit ze tomu provedení neco chybí. kolik lidí chodí do SOUBORU a jak casto aby to někdo doplnil v místě kde zrovna může?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Protože Zirland jako nevrchnější instance :D to chce na forum, asi bych udělal na nějakou dobu do sekce forum (Adresář,Složka) kde by jsme stejně jako "Žádosti o úprav cest" dávali "topics" kde potřeba vytvořit novou ČS, opravit či doplnit informace na ČS.

A klasicky zadávali název dědiny, popř. zamek, permalink, odkaz na jinou mapu kde jsme našli novou ČS a sami ji nemáme zakreslenou.

Šlo by to? Mě to připadá nejschůdnější.

Jinak ten soubor gdoc se včera choval nějak divně. Misto toho abych byl na daném řádku mi to zobrazovalo asi o dva řádky jinde.Trochu zmatek, tak jsem tam radši nic nepsal.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Osobně bych to radši dal zvlášť. Je to přece jenom takovej specifickej skoro bych řekl dlouhodobej projekt v naší zemičce s velkým počtem ČS.
Ale at se vyjádří i jiní.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
No nadherne. Jenze to melo byt v novem foru.
Gurimu jsem psal PM s kopii na Zirlanda o vytvoreni noveho fora jak jsme navrhovali ze Zirlandem. A zatim nic. A to uz tu dvakrat psal prispevky. Asi nema cas.


Zasláno z iPhone pomocí app Tapatalk.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Mozna by nebylo od veci aby spravci fora byly 2 lidi od nas. Guri a treba Zirland.


Zasláno z iPhone pomocí app Tapatalk.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Chceme subforum a klidne může být pod "CZ : Zadosti o ........ v CR". proti tomuto snad nikdo nic namitat nebude. NA hlavni strance to byt nemusí.

Souhlas?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
fotrik wrote:Trosku me u Papyru stve, ze mi dovoli namalovat novou benzinku i mimo EA a zadrzkuje, az mam vse hotove a chci to ulozit. :( Takhle jsem se spalil v Boskovicich. Tak snad se mi tam brzo rozsiri AM. ;)
stačí malý kousek aby jsi měl ve své oblasti EA a uložit to jde.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message