Post Reply

Pokus: Na Slovensku je mozne zvolit 4 typy paliv, ktore budu pouzite vo Waze klientovi. Ktore?

Poll ended at Wed Nov 07, 2012 3:40 pm
Normal 95
0
No votes
Natural 95
16
24%
Natural 95+
0
No votes
Natural 98
13
20%
Natural 98+
1
2%
Natural 99+
0
No votes
Natural 100+
1
2%
Diesel
16
24%
Diesel Premium (je to iste ako Diesel+?)
4
6%
LPG/CNG (hoci su rozne)
15
23%
 
Total votes: 66

Pokus: Ktore 4 paliva ma Waze pouzivat na Slovensku?

Post by foxitrot
(Pokusne hlasovanie - vid aj [KOORDINÁCIA] Čerpacie stanice)
Toto je pokusne hlasovanie (aby sme mali predstavu, ako vyzeraju vysledky, ked je k dispozicii viac hlasov na cloveka), ostre vyrobime az za par dni.

Na Slovensku je mozne zvolit 4 typy paliv, ktore budu pouzite vo Waze klientovi. Ktore by to podla Vas mali byt?

http://www.waze.com/forum/download/file.php?id=5925

Pocas priebehu hlasovania je mozne svoj hlas menit alebo rusit.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times

POSTER_ID:2623091

1

Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by Erin0147
suhlasim zo sanickom, myslim ze budu uplne stacit tieto volby:
- natural 95
- diesel
- lpg
preco to vidim takto? Premiove paliva su vzdy o nieco drahsie ako "klasika".
Kto tankuje tento druh nejak extra asi neriesi cenu, jednoducho chce premiove palivo.
Niektory vyrobcovia ho maju uvedene ako 95+, 98+, 99, 100 atd. a na kazdy typ paliva nebudeme mat aj tak moznost zadavania. cng by som nezadaval vobec /na sk je minimalne rozsirenie/.
premiove paliva vseobecne by som preto neuvadzal, na zakladne rozhodovanie o cene postacuje prehlad ceny za standardne palivo.
Erin0147
Area Manager
Area Manager
Posts: 597
Has thanked: 85 times
Been thanked: 87 times
Send a message
Waze 3.7.8.0 & Samsung Galaxy S Duos 2 & stock rom 4.2.1 + root & Seat Ibiza 6L blue
neaktualne-Waze Android 3.7.3.0 & Samsung Galaxy Ace 2 (Android 4.1.2, rooted)

Post by foxitrot
Ano, tiež som myslel, že by bolo rozumné 95 a D "uzákoniť" a hlasovať len o zvyšných dvoch.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Suik wrote:hmm 4 paliva ale "Poll runs till Wed Nov 07, 2012 5:40 pm
No a? Ved som to vysvetlil: http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 10#p281675 + http://www.waze.com/forum/viewtopic.php ... 48#p281715
Suik wrote:You may select up to 5 options" :)
Povodne som chcel 6, ale to som este netusil, ze je na vyber max. 10 moznosti. Kazdy je presvedceny, ze by malo byt k dispozicii viac ako 4 moznosti, tak povie ktore. Vyberu sa 4 s najvacsim zastupenim hlasov.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
jaroy wrote:stacia zakladne 95, 98, D , LPG. Naco premiove?
Myslim ze to postupne speje prave k tomu ;)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Keby tá pumpa mala k dispozícii iba 2 také, ktorý treba reportovať? Lacnejší či drahší? A tam, kde bude len jeden, použije sa bez ohľadu na to, ktorý to je. Ako ich porovnáš? Dokonalý guláš, presne vyhovujúci pojmu "jablká a hrušky".
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Glipko wrote:...do 98-ky by som zadaval cokolvek, co ma minimalne 98. Inak by sme tam nezadavali nic, asi len maloktora pumpa ma cistu 98-ku. Ja to beriem ako info pre tych, co nemozu tankovat 95-ku. Ak ma nahodou nejaka pumpa viac takych, mozno by sme sa mohli dohodnut, ze zadavat najlacnejsi z nich.
Napriklad. To je uz rozumne a do dosledkov zdovodneny navrh.
Glipko wrote:No a mimochodom taku moznost v tomto hlasovani nevidim ;)
Lebo je to len dvojdnovy test hlasovania. Teraz zbieram rozne tipy (na tu stvrtu (ci vlastne jedinu?) moznost do ostreho hlasovania.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by Glipko
Sanicko wrote:Ja to vidim tak, ze minimalne u 98-ky sa bude musiet skratka existovat s tym, ze tam ludia budu raportovat rozne ceny... Mozeme to tu medzi sebou trosku eliminovat a prebehnut si najznamejsie druhy u najrozsirenejsich brandov a prijat nejaky koncenzus, co do tej 98-ky pisat... Tym zvysime sance, ze to bude pouzitelne, ale to je tak asi vsetko co sa v tejto chvili a s tym co mame k dispozicii, da urobit....
No len ide o ten konsenzus. Teraz ked idem okolo pumpy, kde je trebars V-Power zadany ako 98-cka, tak to necham tak, aj ked by som to mohol proste zmazat.

Tiez sa budem opakovat - do 98-ky by som zadaval cokolvek, co ma minimalne 98. Inak by sme tam nezadavali nic, asi len maloktora pumpa ma cistu 98-ku. Ja to beriem ako info pre tych, co nemozu tankovat 95-ku. Ak ma nahodou nejaka pumpa viac takych, mozno by sme sa mohli dohodnut, ze zadavat najlacnejsi z nich. Tym padom majitelia takych aut vedia kde v okoli najlacnejsie natankovat.

No a mimochodom taku moznost v tomto hlasovani nevidim ;)
Glipko
Area Manager
Area Manager
Posts: 347
Has thanked: 9 times
Been thanked: 49 times
Send a message
Glip @ Opel Corsa D 1.2 LPG (2014), Ford Focus II 1.6 (2007), Xiaomi Hongmi (android 4.2.2, MIUI V5), Waze 3.8.1.0

Post by JaRoY
stacia zakladne 95, 98, D , LPG. Naco premiove?
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by milos69k
kedze ide o porovnavanie cien, treba dat len zakladne paliva...ked ma niekto palivo s aditivom, je to jeho plus, ale s cim to porovnas?
milos69k
Posts: 4
Send a message