I kolejny update z Binga - niestety niewielki jeśli chodzi o Polskę:
http://geoforum.pl/?page=news&id=13531& ... -bing-maps
http://www.bing.com/maps/?appid=10493&mkt=en-us
http://www.openstreetmap.org/?relation=1583230
http://geoforum.pl/?page=news&id=13531& ... -bing-maps
http://www.bing.com/maps/?appid=10493&mkt=en-us
http://www.openstreetmap.org/?relation=1583230
He, he, wczoraj też to zgłosiłem do supportu Waze'a podając ten link:loituma wrote:Zgłosiłem dziś przesunięcie mapy w stosuku do GPS nad Mińskiem Maz.
Zobaczymy czy poprawią.
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... FFTFTTTTFT
Czekam na odpowiedź. Jak nic nie zrobią to uderzę do Binga na ich forum:
social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/bingmaps/threads
Przybyły kolejne zdjęcia. Na razie zauważyłem nowe pokrycie na wybrzeżu (Rewal, Trzęsacz). Podobno są też nowe w Katowicach.
Całkiem spory ten update November 2012:
http://www.openstreetmap.org/?relation=1583230ireun wrote:Ej, mógłby mi ktoś podesłać link do takiej mapy binga, gdzie dało by się sprawdzić pokrycie map.. Wiem, że gdzieś tu był ten link ale nie mogę go znaleźć..
Zauważyłem nowe zdjęcia sat. z Binga w Puszczy Nadnoteckiej https://world.waze.com/editor/?zoom=2&l ... TTTFTTTFTT
Niestety zdjęcie jest przesunięte ok. 50 metrów na zachód więc bez przesuwania nie da się rysować nowych dróg. Niech nikt nie próbuje dopasowywać istniejących już narysowanych przeze mnie dróg do tego zdjęcia bo narobi bałaganu.
Niestety zdjęcie jest przesunięte ok. 50 metrów na zachód więc bez przesuwania nie da się rysować nowych dróg. Niech nikt nie próbuje dopasowywać istniejących już narysowanych przeze mnie dróg do tego zdjęcia bo narobi bałaganu.
Zgłosiłem dziś przesunięcie mapy w stosuku do GPS nad Mińskiem Maz.
Zobaczymy czy poprawią.
Zobaczymy czy poprawią.
Mogliby popstrykać zdjęcia. Kurde połowy śląska nie ma, czekam na Bielsko, żywiec i okolice...
https://s.waze.tools/gc.pnghttps://s.waze.tools/lcpl.pnghttps://s.waze.tools/beta.pnghttps://s.waze.tools/c6s.png
Też zauważyłem aktualizacje w okolicach Płocka. W końcu mogłem zaznaczyć stacje, które tam były
Re: Kolejny update z Binga