A tipujem, ze prave body a ich spracovanie su v sucasnosti (ked vsetko (ne)funguje, ako (ne)funguje)) za tym, ze trasy s valcovanim sa spracovavaju vyrazne dlhsie...LiborA wrote:Vyjádřils to přesně, někteří by neměli vůbec válcování zapínat, protože mají GPS přesnou jak křišťálovou kouli
Jediná výhoda pro Tebe je větší počet bodů
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W
v Dashboarde ani nie .. v editore nabehnu skoro hned.
Aha, to musel byt naozaj velky problem zmenit presmerovanie z Cartouche na WME
Inak uz "opravili" aj zrusene presmerovanie z www.waze.com na ROTW (world) server. Ze ste si nic nevsimli? Tak to musite odscrollovat na spodok webu a tam uplne dole su male linky na dotycne servery. Namiesto napadnych buttonov alebo vlajociek niekde na vrchu stranky su mrnave textove odkazy niekde v patke stranky. Zase raz bravo, Waze
Inak uz "opravili" aj zrusene presmerovanie z www.waze.com na ROTW (world) server. Ze ste si nic nevsimli? Tak to musite odscrollovat na spodok webu a tam uplne dole su male linky na dotycne servery. Namiesto napadnych buttonov alebo vlajociek niekde na vrchu stranky su mrnave textove odkazy niekde v patke stranky. Zase raz bravo, Waze
No já zase v editoru nevidím žádnou trasu mezi 19.12. a 25.12. a že jsem najezdil pár set kilometrů...
[L4] AM Čechy
Tak dneska to třeba funguje. Před chvílí jsem zaparkoval auto a teď už mám trasu v editoru, včetně včerejšího ježdění.
[L4] AM Čechy
Jo prostě je to tak, že cesty kde bylo zapnzutý válcování nebo kde se dával UR se zobrazují až s měsíčním zpožděním. Ostatní cesty se zobrazují v editoru dřív. Prostě se musí chvíli počkat. Mě se třeba až teď dostali do editory cesty ze začátku července.
Iphone 5, Jb Ios7
nazdar LEDdioadak, este stale je to systemova chyba, ze sa trasy nenahravaju. Viac info na status.waze.comLEDdiodak wrote:Ahoj, potřebuju poradit. Začal jsem WAZE používat zrovna ve špatnou dobu, kdy jsou potíže s ukládáním tras atd... A teď nevim, jestli potíže systému stále trvají, nebo je už problém někde v mém nastavení, či třeba v tom že používám ještě verzi 2 na windows mobile? Mám najeto pár set km, a dělal už jsem i kousek silnice, protože bydlím na nezakreslené cestě a systém je z toho každý den nakřivo a už mi tam i vyhlásil kolonu falešně.
V my dashboard mám ale stále no rating, a v datumu posledního updau žádný údaj. Přitom třeba aktuiality v navigaci mi choděj a funguje i hlášení ode mě.
Poraďte prosím, nějak nezvládám se zorientovávat v systému a ještě rozpoznat technické potíže.
Díky.
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Ale nieco sa mozno naozaj deje, teda neviem, od vcera mam 3.0.2.8 a dnes rano mi po dllllllhej dobe vyrobilo aj cukrik za map updates . A nechce sa mi verit, ze by to bolo kvoli konkretnej verzii
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
jaroy wrote:waze pocita len do 200km, ak sa nemylim.rad2222 wrote:Vcera som presiel trasu cca 430km ked som kukol "Your recent routes" cestu rozdelilo bez toho aby som vypol pocas cesty klienta alebo akokolvek s nim manipuloval... Preco?
Robí to pravidelne.
A este jedna otazocka chcel som sa nechat navigovať do ciela vzdialeneho cca 300 km a klient dal hlasku nejaky error server skusal som to az kým som nebol od ciela asi 100 km a az potom to zobralo.
Bola v piatok nejaka porucha alebo je problem inde?
Dík
Rado
bejvavalo
http://status.waze.com/routes-over-200- ... erver-hoor
1000 mil = cca. 1600km
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
podla dnesneho statusu, kde je opat privelky narast novych uzivatelov, tak uvidime, co sa este spomali
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Re: Problém s ukládáním projetých tras