Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by GinBook
Můj názor na tuto chybu(y) v editoru za posledních caa 3 týdny:

Uchopit klávesnici , ideálně zakomponovanou do laptopu, laptop váha 3-5 kg. A tlouci toho kdo to způsobil a přes upozornění spousty lidí pořád neopravil.
A to nejsem nijak násilnický.


Teď k tomu problému:

Těch kombinací je víc jak z toho ven. Musíš si najít cestu. Ta poslední je zavřít editor, odhlásit se.
A znova spustit.

Je potreba si davat pozor na to kdyz editujes aby jsi se moc nepresouval po mape ( idealne vubec nepresouval) a nemenil zoom. Potom to dela bordel.

Jak to psal guri211? "Lebo Waze" :D Asi se mi to začíná dostávat do krve :D
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
MagicOfLA wrote:Mne zatiaľ vždy stačilo uložiť a F5 (čo má rovnaký efekt, ako permalink).
Programátora mlátiť je škoda, on nie je spravidla ten, čo hovorí, čo treba hlavne opraviť...

M.
Permalink mi obnoví aktualni misto kde jsem a na jakem zoomu jsem.
F5 mě hodí většinou jinam (na původní místo předešlé editace)než potřebuji.Proto ho nerad používám.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by JaRoY
aj mne to zacalo robit.
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by JaRoY
pravda. po permalinku ide dobre., ale zase ked sa premiestnis na ine miesto na mape tak zase treba pouzit permalink. niekedy aj dva razy
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message

Post by MagicOfLA
Mne zatiaľ vždy stačilo uložiť a F5 (čo má rovnaký efekt, ako permalink).
Programátora mlátiť je škoda, on nie je spravidla ten, čo hovorí, čo treba hlavne opraviť...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
GinBook wrote: Permalink mi obnoví aktualni misto kde jsem a na jakem zoomu jsem.
F5 mě hodí většinou jinam (na původní místo předešlé editace)než potřebuji.Proto ho nerad používám.
No áno, pokiaľ nevlezieš do editora čistým waze.com/editor, tak treba odmazať všetok balast za tým "editor".
Samozrejme pokiaľ si zvyknutý na permalink, tak používaj to, efekt je ten istý...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by Milda2000
Me to dela jen v ve vrsvach pri velkem priblizeni. myslim ze zase caruji s daty ve vrstvach. Prohlizec Chrome. Je to docela pakarna. Nejak nechapu, proc netestuji, nez vypusti release. Zatim misto zlepseni jen dalsi bugy.

Milda
Milda2000
Posts: 11
Send a message

Post by petk0
mne pomaha menit zoom, inak mi to tvrdi ze segment nemozem editovat, ze nemam spravny level... A tak skusam 10 pokusov na roznych zoom, kym sa zobrazi spravne edit okno.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
a hlavne nehybat so Zoom, hned ma to zablokuje a pomaha len permalink.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2