Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vikos
jarrku wrote:Mám otázečku jak značit cestu podle čísla nebo podle aktualní situace třeba po otevření obchvatu stará silnice už neni frekventovaná ale užívá hodnot Major Highway není to hloupost? :?: :?:
není, pořád je značena jako Major - dokud není změněno označení ŘSD.
vikos
Posts: 223
Been thanked: 1 time
Send a message
:!: Než začnete editovat: :!:
* Waze Czech wiki / Editace / Značení cest / POI - překlad / video návody *

HTC Desire (Android 2.2) + Waze release 2.0.2.4 (Beta :) )
Area manager: Ostravsko, Opavsko a Frýdecko

Post by vitj
203 je silnice II. tridy, tedy vzdy Minor highway nezavisle na tom jak barevne oznacena v jinych mapach viz. http://www.waze.com/wiki/index.php/Zna% ... _republice
Nazev pouzit mistni (jmeno ulice), pokud neni tak dat 203 jako mimo obec.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vlado_s
radekdl wrote:Čau chtěl bych se zeptat jak značíte cesty v obci kde je zákaz průjezdu. dík
Private Road. Ak je tých segmentov viac, tak treba označiť všetky. Ak sa niekto bude navigovať na cieľ na private road, tak mu tam trasu navrhne a pre ciele "za" private road nájde inú trasu.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Posts: 3205
Has thanked: 134 times
Been thanked: 358 times
Send a message

Post by Zirland
Lu-Ko wrote:Například obchvat Nymburka zprovozněný loni na konci prázdnin dosud neznamenaly mapy ŘSD, dopravniinfo, mapy.cz ani GMaps. Od začátku února bude v Kolíně zásadně změněno dopravní značení v centru města. Mám čekat, až se objeví na všech ostatních mapách, nebo mám ihned zanést do Waze? Například rok platná změna jednosměrek v Kutné Hoře není v mapách dosud.
Rozhodně všechno zanést do Waze, aktualizovat nejlépe tři dny předem, aby to bylo hned využitelné. Jednosměrky a nové silnice projet a nastavit podle skutečnosti, nezávisle na ostatních mapách. Co se týká kategorie, držel bych se ŘSD.
nymburk.png
(24.67 KiB) Downloaded 2448 times
Zirland
Posts: 1534
Has thanked: 29 times
Been thanked: 243 times
Send a message
"The Wazebrity"